آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64920
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  گام‌های پولادین ملت، مشت محکمی بر دهان سردمداران جنگ‌طلب کاخ سفید بود/ ضرورت شناخت فتنه در انقلاب

  خطیب جمعه محمودآباد اظهار کرد: گام‌های پولادین ملت در راهپیمایی امسال یوم‌الله 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان سردمداران جنگ‌طلب کاخ سفید به‌ویژه رئیس جمهور سبک‌مغز و بی‌اراده آمریکا بود.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه امروز محمودآباد با اشاره به حضور تاریخی مردم همیشه در صحنه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: باید از مردم فهیم و بصیر و موقعیت شناس ایران که در سی و هشتمین فجر انقلاب اینگونه حماسه آفریدند، قدردانی کرد.
  وی افزود: مردم غیور و زمان شناس ایران اسلامی چگونه دشمن را در بهت و حیرت فرو بردند و چگونه بایستی از این همه شکوه و عظمت تجلیل کرد.
  خطیب جمعه محمودآباد با گرامیداشت فرا رسیدن ایام فاطمیه اول خاطر نشان کرد: فاطمیه پیش از آنکه یک مصیبت و غم باشد، دنیایی معارف و عبرت در آن است و فاطمیون باید در فاطمیه در پی ظرایف و نکته‌ها باشند.
  موسوی بیان داشت: فاطمیه یک دنیا تجربه و تاریخ و پند است و بغض‌های انباشته مظلومان عالم در فاطمیه بر علیه ظالمان منفجر می‌شود و همه باید در این ایام خود را به دریای وجود ام ابیها متوسل کنند.
  موسوی درباره همزمانی ایام فاطمیه با پیروزی انقلاب عنوان کرد: ما باید در فاطمیه پند را بیاموزیم و امسال که با پیروزی انقلاب عجین شده، باید فاطمیه معرفت، حضور، ولایتمداری، اطاعت از فرزندان فاطمه، منتظر واقعی بودن و فتنه را شناختن و رنگ نباختن باشد.
  وی با اشاره به راهپیمایی بیست و دوم بهمن امسال تصریح کرد: امروز جهان شاهد نمایش قدرت الهی بود و امروز روز پاسخ به خیره سری‌ها و یاوه گویی‌ها و جنگ روانی استکبار بود.
  خطیب جمعه محمودآباد افزود: امروز مردم با مشت‌های محکم و با حضور ارزنده و تاریخی، اراده خود را برای استمرار انقلاب و راه امام و شهیدان به نمایش گذاشتند.
  موسوی با تمجید از دشمن‌شناسی خوب ملت بزرگ ایران اظهار کرد: امروز مردم با صلابت و استوار به همه جهان اعلام نموده‌اند که راهی را که سی و هشت سال پیش انتخاب کرده‌اند، همچنان ادامه داده و برای صیانت از انقلاب حاضر به همه‌گونه ایثار و جانفشانی هستند.
  وی خطاب به مردم ایران بیان داشت: شما ملت با گام‌های پولادین بار دیگر مشت محکمی بر دهان سردمداران جنگ طلب کاخ سفید خصوصا شیطان جدید و تازه به دوران رسیده یعنی رئیس جمهور سبک مغز و بی‌اراده زده‌اید و بر طومار ناکامی‌های آمریکا افزودید.
  این مسؤول گفت:بیست و دوم بهمن و پایان دهه فجر یعنی حاکمیت خدا بر روی زمین در این کشور محقق شد و این روز تحقق آمال و آرزوهای انبیاء الهی بوده که با حضور مردم دین‌دار و رهبری انسانی از تبار انبیاء در این کشور استقرار یافت.
  موسوی همچنین خاطرنشان کرد: نهال نوپای انقلاب ۵۷ امروز به درختی تنومند تبدیل شده که با حضور و هماوردی خود قدرت برتر و دست مسلط در جریانات منطقه محسوب می‌شود.
  خطیب جمعه محمودآباد به فتنه‌انگیزی های دشمنان انقلاب و نظام اشاره کرد و اظهار کرد: امروزه با همه فتنه گری‌های دشمنان قسم خورده و همه موانع و سنگ اندازی‌ها و مشکلات متعدد با ملتی آگاه به عنوان کشوری قدرتمند و صاحب توانمندی‌های ممتاز دفاعی امنیتی و توسعه یافته به حساب می‌آید.

  وی اضافه کرد: شناخت آسیب‌های در متن هر انقلابی امروزه ضرورت زمان بوده که همه ما باید با بصیرت و آگاهی و با شناخت موانع و دام ها در مسیر اصولی امامت و ولایت گام برداریم.
  موسوی به نقشه‌های دشمن برای انحراف نسل امروز از اصل انقلاب اشاره کرد و گفت: باید بدانیم میراث‌خواران در سی و هشت سال گذشته در کمین بوده و گاه بر سفره آن نشسته ولی معمار مدبر انقلاب در دیروز و ولی بیدار و هوشیار زمان در حال، مانع انحراف انقلاب شدند.
  موسوی در پایان گفت: در این موقعیت همگان باید با آگاهی از فتنه‌ها در مسیر امام و ولایت گام‌ها را جدی و هماهنگ برداشته و از مستی، زبونی و میراث خواری و دنیا طلبی به شدت پرهیز کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات