آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64918
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  جانشین پلیس راهور کشور در محمودآباد:

  ملت ایران هیچ‌گاه به آمریکا اعتماد نمی‌کنند/ معنویت، رهبری و همراهی مردم سه ضلع قدرت ایران

  جانشین پلیس راهور کشور با اشاره به همراهی مردم با مقام معظم رهبری گفت: ملت سرافزار ایران هیچ‌گاه به استکبار به‌ویژه آمریکا اعتماد نمی‌کنند.

  آوای شمال/ به نقل از بلاغ مازندران، سردار موسی امیری جانشین پلیس راهور کشور پیش از خطبه‌های نماز جمعه محمودآباد با بیان اینکه مردم همیشه در طول این ۳۸ سال در صحنه حضور داشته اند، اظهار کرد: آن‌چه در این سال‌ها بر انقلاب ما و مردم ما گذشت، از بابت توطئه‌های دشمنان و بدخواهان بوده است.
  وی افزود: توان قدرت ملی به مجموعه توانایی‌های یک ملت از لحاظ مادی و معنوی و ظرفیت‌های یک کشور گفته می‌شود که در قالب قدرت‌های نظامی، فرهنگی و ملی ظهور پیدا می‌کند.
  امیری با تأکید بر اهمیت قدرت بازدارندگی در قدرت پرتلاطم امروز دنیا خاطرنشان کرد: داشتن این قدرت نیازمند داشتن یک حیات سیاسی و یک حاکمیت مستقل است که از اصلی‌ترین زوایای ملی است.
  این مسؤول تصریح کرد: کشورها از لحاظ قدرت بازدارندگی شامل کشورهای بر پایه قدرت نظامی، کشورهای بر پایه قدرت اقتصادی و توسعه صنعتی، کشورهای بر پایه تکیه بر قدرت‌های بیگانه و دسته چهارم کشورهایی که بر پایه قدرت درون زا است، تقسیم بندی می‌شوند.
  وی با اشاره به اینکه دسته چهارم از قدرت‌های بازدارندگی که بر پایه قدرت درون‌زا برای خود تهدیدات را کاهش می‌دهند، بیان کرد: این نوع کشورها مانند کشور ایران که با قدرت و حکومت خود و با تکیه بر توان ملت همواره می‌جنگد و همچنان استوار است.
  جانشین پلیس راهور ناجا تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر پایه سه ضلع قدرت که شامل قدرت دین و معنویت، رهبری و ولایت فقیه و حضور و همراهی مردم بوده و این سه ضلع قدرت اساسی جمهوری اسلامی ما است.
  امیری با بیان اینکه انگیزه این انقلاب اسلام و وحدت مردم برای مبارزه است، عنوان کرد: قدرت دین و معنویت ما و قدرت ایمان ما موجب هراس بین استکبار شده و آن‌ها هزینه‌های زیادی برای سست کردن ایمان جوانان کرده‌اند ولی اثر دین پر نفوذ‌تر در بین ملت ما است.
  این مسؤول در پایان گفت: مردم ما هیچ وقت به آمریکا و دشمن اعتماد نمی‌کنند و اگر مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب را به درستی درک کنیم، به سعادت می‌رسیم و این انقلاب به برکت خون شهیدان و مجاهدت ایثارگران و مجاهدان همیشه در اوج عزت است.

  برچسب ها :

  نظرات