آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64839
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآبادخبر داد

  ارسال ۲۸۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم محمودآباد به جبهه مقاومت

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد از ارسال 280 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم محمودآباد به جبهه مقاومت خبر داد.

  آوای شمال/ سیدتقی کیا از جمع‌آوری و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی مردم محمودآباد به جبهه مقاومت خبر داد و گفت: این کار همزمان با مردم سایر نقاط کشور برای استفاده رزمندگان جبهه مقاومت انجام شد.

  وی افزود: در همین راستا و پس از اعلام نیاز به کمک‌های مردمی از طریق میعادگاه نماز جمعه، از سوی مردم محمودآباد ۱۳۸ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال وجه نقد به همراه مقادیر قابل توجهی از سایر ملزومات رزمندگان جمع‌آوری شد.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد در خصوص علت جمع‌آوری این کمک‌ها و ارسال به جبهه‌های مقاومت تصریح کرد: پس از محاصره مناطق مسکونی توسط تکفیری‌ها و استفاده از سپر انسانی در مناطق تحت اشغال، مردم و رزمندگان جبهه مقاومت با کمبود مواد غذایی و سایر مایحتاج روبه‌رو شدند که بر اساس وظیفه انسانی و دینی این کار صورت گرفت.

  کیا به مایحتاج و وسایل اهدایی مردم اشاره کرد و بیان داشت: در این کمک‌های مردمی، ۳ هزار و ۸۰ دست انواع لباس، ۹۵ قوطی رب و کنسرو، ۶۲ کیلو روغن نباتی، ۵ کیلو حبوبات، ۱۰ بسته مواد شوینده، یک کیلوگرم چای، ۳۱۰ کیلو مربا، ۱۸۰ بسته بیسکویت، ۱۵۰ کیلو برنج و ۱۱ تخته پتو وجود داشت که جمعا به ارزش تقریبی ۱۴۰ میلیون ریال بود.

  این مسؤول در پایان گفت: ستاد پشتیبانی و مردمی کمک به جبهه‌های مقاومت اسلامی در محمودآباد آمادگی دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی شهروندان برای رزمندگان جبهه مقاومت و مردم این مناطق را در پایگاه‌های بسیج و نواحی مختلف ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد دارد.

  برچسب ها :

  نظرات