آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64787
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  انقلاب ایران بر پایه تفکرات اسلامی شکل گرفته است

  فرماندار محمودآباد انقلاب ایران را بر پایه تفکرات اسلامی دانست و اظهار کرد: همه باید تلاش خود را در راستای حفظ انقلاب معطوف کنیم.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور در دیدار مدیران ادارات با امام جمعه محمودآباد با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطر امام راحل و شهدای انقلاب گفت: این انقلاب بر پایه تفکر اسلامی شکل گرفته است و شعارهایی که در مسیر انقلاب بود فضای اسلامی را در ایران نشان می‌دهد.

  وی با اشاره به اینکه در ۲۲ بهمن انقلابی محقق شد که چشم دشمنان را خیره کرد، افزود: این انقلاب هر آنچه که دشمنان رشته کرده بود را پنبه کرد و با مشارکت مردمی پا برجاست.

  فرماندار محمودآباد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید هم همواره در راستای انقلاب بوده و با نشر منشور دولتی رویکرد خود را نشان داد، بیان کرد: امام(ره) با اتکا به خداوند و قدرت مردم این انقلاب را به‌وجود آورده و مردم را رهایی بخشید.

  یوسف‌پور از ویژگی‌های مهم دیگر انقلاب را فراگیر بودن آن دانست و اظهار کرد: امام نقش رهبری و هدایت انقلاب را بر عهده داشتند و ما باید تلاش خود را در این راستا برای حفظ و پا برجایی این انقلاب داشته و در راستای خدمت به مردم حرکت تا در راه پیشرفت قدم برداریم.

  این مسئول با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان الگویی تما‌م‌عیار برای انقلاب‌های مردمی دنیا است، تصریح کرد: اگر به تحولات کشورهای منطقه به خوبی نگاه کنیم، نقشه راه انقلاب اسلامی ایران در قیام مردم مشاهده می‌شود و این بدان معنا است که انقلاب امام امت، الگوی کاملی برای مبارزه بر علیه ظلم و کفر است.

  وی در پایان گفت: دهه فجر در هر سال فرصتی است تا دستاوردهای انقلاب اسلامی را به مردم اعلام کنیم و در این راستا مدیران باید با تمام وجود خود را وقف خدمت به مردم کنند.

  برچسب ها :

  نظرات