آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64778
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  بخشدار مرکزی محمودآباد:

  ۵۰۰ هکتار از زمین‌های زراعی بخش مرکزی محمودآباد تسطیح شد/ صرف اعتبار ۴۵ میلیارد ریالی برای این طرح

  بخشدار مرکزی محمودآباد با اشاره به تسطیح اراضی این بخش گفت: 500 هکتار از زمین‌های زراعی بخشی مرکزی در سال جاری با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال تجهیز و یکپارچه شد.

  آوای شمال/ ناصر فتاحی در گفت‌وگو با خبرنگاران از افتتاح پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، درمانی و ورزشی در بخش مرکزی محمودآباد خبر داد و  اظهار کرد: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها حدود ۵ میلیارد ریال اعتبار صرف شده است .

  وی افزود: احداث مرکز بهداشتی درمانی، احداث حسینیه، سالن ورزشی، زمین ورزشی، روکش آسفالت، برق رسانی آب بندان، اجرای طرح هادی از مهم‌ترین پروژه‌های دهه فجر امسال در این بخش به شمار می رود.

  بخشدار مرکزی محمودآباد با بیان اینکه بهره‌برداری از پروژه‌ها در بخش مرکزی نسبت به سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است، گفت: این طرح‌ها با مشارکت دهیاری و اعتبارات تخصیصی دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

  فتاحی با اشاره به تسطیح اراضی بخش مرکزی گفت: ۵۰۰ هکتار از زمین‌های زراعی بخشی مرکزی در سال جاری با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال تجهیز و یکپارچه شد.

  وی افزود: روستاهای زنگی‌کلا ، خوردونکلا و بائوده سفلی بیش‌ترین سهم تصدیع اراضی کشاورزی را داشتند.

  بخشدار مرکزی محمودآباد خاطرنشان کرد: در روستای خوردونکلا بخش مرکزی، ۱۷ میلیارد ریال صرف آبادانی این روستا شد که به نسبت، میزان قابل توجهی است.

  فتاحی اضافه کرد: لایروبی نهر، ساماندهی مزار و گلزار شهدا، بازسازی و نوسازی مسجد، هوشمندسازی مدارس، اتمام پروژه نیمه‌تمام حسینیه، تقویت برق روستایی از مهم‌ترین طرح‌هایی ست که در این روستا اجرایی شد.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. تسطیح اراضی صحیح است.
   تصدیع : به معنای دردسر.ایجاد مزاحمت می باشد.
   با تشکر


  نظرات