آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64777
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  انقلاب اسلامی همچون زلزله‌ای در تمام دنیا منتشر شده است/ ایران جزیره‌ امن دنیا

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به اوج عزتمندی ایران اسلامی گفت: انقلاب اسلامی همچون زلزله ای در تمام دنیا از جمله آمریکا انتشار یافته است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیران ادارات این شهرستان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: امروز بعد از چهار دهه شاهد این هستیم که تحلیل‌گران سیاسی و امنیتی در سال ۲۰۱۷ با معرفی شاخص‌ترین کشورها نام ایران را جزو هفت کشور برتر دنیا عنوان کردند.

  وی با اشاره به سی‌وهشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی افزود: عزت و اقتدار ما با وجود مشکلات و شیطنت‌هایی که دشمن دارد برای شعار ما است که گفتیم “نه شرقی نه غربی” و مقتدرانه در مقابل دشمن ایستادیم.

  امام جمعه محمودآباد بیان کرد: پس از ۱۴ قرن مهجوریت دین و ارزش‌های دینی یکتاپرستی به‌عنوان برترین سرآمد و ارزش خود را نشان داده است.

  موسوی با بیان اینکه در اواخر قرن بیستم شاهد بزرگترین انقلاب بودیم، گفت: پس از آن همه لطمه‌هایی که به ایران وارد شد در چنین روزهایی کنگره‌های ظلمت یکی پس از دیگری در هم شکست و دین اسلام به مانند نسیمی جان‌افراز و روح‌بخش بر جان‌های خسته ایران و ایرانی وزیدن گرفت.

  وی ادامه داد: انقلابی که در اواخر قرن بیستم رقم خورد توسط یک مرد الهی و انسان ملکوتی که در ایمان، علم و تقوا به عنوان سرآمد همه عالمان عصر خود بوده است.

  امام جمعه محمودآباد با تأکید بر اینکه تنها کسی که آمریکا را در دهه‌ ۷۰ به چالش کشید امام بودند، تصریح کرد: این انقلاب همانند زلزله‌ای می‌ماند که نه تنها آمریکا بلکه در تمام دنیا انتشار یافته است.

  این مسئول افزود: با مشارکت پر شور مردم که دل در گرو امام داشتند آن درخت نحیف سال ۵۷ امروز به درخت تنومندی تبدیل شده که از همه بزرگتر و ابر قدرت‌تر است.

  موسوی خاطرنشان کرد: امروز ما در اوج عزت قرار داشته و بعد از امام با تبعیت از مقام معظم رهبری مردم عزت آفریدند و در بحث‌های پزشکی، علمی و امنیتی جزیره‌ای امن در دنیا بوده و این‌ها به برکت ایران و مردم عزیز است.

  وی گفت: ایران اسلامی ما در دهه فجر پیروزی انقلاب علیرغم تهدیدات، تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی شاهد افتتاح پروژه‌های زیادی خواهد بود که در راستای پیشرفت مردم و ایران باشد.

   

  برچسب ها :

  نظرات