آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64772
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  سران آمریکایی حرف‌های گنده‌تر از دهان خود نزنند/ فتنه آمریکایی‌ها در منطقه به خوبی رصد می‌شود

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اظهارات رئیس جمهور و برخی از سران آمریکایی در خصوص ایران گفت: آمریکایی‌ها و سران غربی حرف‌های گنده‌تر از دهان‌شان نزنند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته محمودآباد درباره مواضع تیم تازه کاخ سفید اظهار کرد: رئیس جمهور تازه کار آمریکا که با شعار‌های جدیدی از جمله تمرکز بر مسائل داخلی و عدم دخالت در امور کشورهای دیگر وارد کاخ سفید شده خیلی زود این مواضع را فراموش کرد.
  وی افزود: آقای ترامپ قرار بود جلوی لشکرکشی‌های بی مورد را در دنیا بگیرد و به مسائل داخلی کشور خود بپردازد ولی با فراموش کردن این موارد با صدور دستورات پی‌درپی، نگرانی‌های گسترده داخلی و بین المللی را به‌وجود آورد.
  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به عدم صدور ویزا برای اتباع ایران، تصریح کرد: سران کاخ سفید اولین تیر سهمگین خود را متوجه جهان اسلام و هفت کشور اسلامی کرده‌اند که از ورود آنها به آمریکا جلوگیری کرده در صورتی که کشورهایی که خود قربانی تروریسم بوده است در لیست سیاه قرار گرفتند.

  موسوی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در مبارزه با تروریسم لجام گسیخته در منطقه، جدی‌ترین اقدامات را داشته و اگر پایمردی کشورمان با همکاری کشورهای محور مقاومت و جنبش‌های مقاومت نبود سرنوشت منطقه در هاله‌ای از ابهام قرار داشت.
  وی با بیان اینکه جای بسی تأسف است که رئیس جمهور جدید آمریکا برای خوشایند صهیونیست‌ها و لابی‌های قدرت در غرب دست به اقدامات خطرناکی زده است، اظهار کرد: در این مسئله سایر مقامات کاخ سفید به تبعیت از ترامپ در اظهارات گنده‌تر از دهانشان ایران را به بی‌ثباتی در منطقه و اقدامات تحریک آمیز محکوم کردند.

  جمعه محمودآباد در ادامه تأکید کرد: حاکمان آمریکا و قدرت‌های دیگر غربی بدانند که ایران برای حفظ اقتدار خود در مقابل تهدیدات منطقه‌ای و حمایت از حامیان منطقه‌ای خود از هیچ کس اجازه نمی‌گیرد.
  این مسئول با یادآوری اقتدار موشکی و قدرت دفاعی کشورمان خاطرنشان کرد: سازمان موشکی و آزمایش‌های مربوط به عرصه دفاعی و بازدارندگی برگشته و دوران تحمیل اراده بر ایران گذشته و کشور مقتدرمان تمام تلاش‌ها و فتنه‌های آمریکایی‌ها و عوامل آنها را در منطقه رصد می‌کند.
  موسوی گفت: ایران مقتدر هر توطئه با هر سطح و اندازه را با شدت تمام سرکوب کرده و دیگر دوران تهاجم و انفعال یا دفاع منفعلانه گذشته و ایران از منافع ملی و منطقه‌ای خود با تمام توان دفاع می‌کند.
  وی افزود: آقای ترامپ که برای خوشایند حامیانش حرف‌های بزرگی را به زبان می‌آورد باید بداند خود را به چاه و دردسر جدیدی نینداخته و از تجربه اسلافش عبرت بگیرد.
  امام جمعه محمودآباد در بخش دیگری از خطبه‌ها با تبریک ایام ولادت بزرگ پرچمدار و پرستار کربلا گفت: فرشتگان نجات در بیمارستان‌ها و عامل رسیدگی کننده و تقویت کننده روحیه بیماران این جامعه زحمتکش پرستاران هستند.
  وی افزود:این قشر خدوم و زحمتکش که همواره به‌عنوان رکن اساسی درمان بوده و برای تقویت روحیه کاری آنان دولت باید در امر رفاهی این قشر و تأمین کادر پرستاری برای ایجاد آسایش فکری و روانی اقدام اساسی نماید.
  موسوی خاطرنشان کرد: بهورزان در روستاها عامل ارمغان بهداشت و سلامتی بوده و این‌ها با برنامه‌ریزی و ترویج بهداشت همواره در ارتباط نزدیک با روستائیان بوده و سطح سلامت و بهداشت آنان دقیقا به تلاش و همکاری بهورزان بستگی دارد.

  خطیب جمعه محمودآباد در بخش پایانی خطبه‌ها با تبریک فرارسیدن روز نیروی هوایی عنوان کرد: بهمن ماه در خود روزهای بزرگی دارد که یکی از آنها نوزدهم بهمن هرسال، یادآور بیعت تاریخی پرسنل نیروی هوایی با حضرت امام(ره) است.

  وی به جایگاه ارزشمند نیروی هوایی در دوران جنگ و پس از آن اشاره کرد و بیان داشت: نیروی هوایی از استوانه‌های محکم دفاعی نظام اسلامی بوده که از آغازین روزهای اوج گیری انقلاب در کنار انقلاب و مردم قرار گرفته و در دفاع مقدس کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشتند.
  موسوی در پایان گفت: هم‌اینک نیز این نیرو در اوج آمادگی و اقتدار حافظ کیان این کشور امام زمانی است و به شهدای نیروی هوایی کشور درود می‌فرستیم.

  برچسب ها :

  نظرات