آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64769
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهردار محمودآباد:

  همراهی مسئولان برای توسعه ورزش، سرمایه گذاری است

  شهردار محمودآباد همراهی مسئولان و دستگاه های مختلف برای توسعه ورزش شهرستان را سرمایه گذاری ارزشمندی است.

  آوای شمال/ نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمودآباد به منظور تحقق اهداف و ارتقاء ورزش و تعامل بیشتر در جهت گسترش و اعتلای ورزش شهرستان با سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد برگزار شد.
  شهردارمحمودآباد در این نشست با تأکید بر نیاز جامعه به توسعه ورزش در بعد همگانی و قهرمانی گفت: امیدواریم در کنار اداره ورزش و جوانان و هیئت‌های ورزشی، پویایی و نشاط را که نیاز جامعه است در شهرستان محمودآباد بیش از پبش ایجاد کنیم.
  علی اصغر مسلم پور همراه بودن با اداره ورزش و جوانان، هیئت‌های ورزشی و ورزشکاران و همچنین هزینه در ورزش را نوعی سرمایه گذاری تلقی کرد و افزود: در این راستا تعاملات دو طرفه، اجرایی، هدف دار و مدون شود تا شاهد توسعه همه جانبه ورزش و ارتقا روحیه نشاط ظهر باشیم.

  وی خاطرنشان کرد: همان طوری که رهبری بزرگوار در فرمایش خودشان امر به ورزش را امر به معروف می دانند باید همه ما در راستای تحقق منویات رهبری مبنی بر توسعه ورزش همگانی و تلاش برای گسترش فرهنگ ورزش گام های موثری برداریم.

  مسلم پور شناسایی استعدادهای ارزنده ورزش شهرستان را مورد تأکید قرار داد و اظهار کرد: نقش دستگاه ورزش و هیئت های ورزشی شناسایی و ایجاد بستر رشد ورزشکاران در سطوح قهرمانی ورزش در محمودآباد است و تاریخ ورزش محمودآباد نشانگر وجود استعدادهای بالقوه خوبی در رشته های مختلف ورزشی است.
  در ادامه این نشست، سرپرست اداره ورزش و جوانان با تقدیر از حمایت های جدی شهرداری و شورا از ورزش شهرستان گفت: هدف ما از توسعه ورزش و شاخصه های ورزشی ایجاد نشاط، افزایش سلامتی، پر کردن مفید اوقات فراغت و سرانجام رسیدن به افتخارات ورزشی است.
  مسعود یوسفی بیان داشت: کمک به ورزش کمک به جامعه است چرا که جامعه ورزشکار جامعه ای به دور از معضلات اجتماعی است.

  وی ابراز امیدواری کرد: این کمک ها و حمایت ها همچنان از ورزش شهرستان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ادامه داشته باشد و روز به روز شاهد ترقی و پیشرفت ورزشی این شهر باشیم و انشالله از استعدادها و ظرفیت های ورزشی به نحو مطلوب در راستای حمایت از جوانان بهره می بریم.

  برچسب ها :

  نظرات