آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64763
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها امام(ره) است

  استاندار مازندران در مراسم نمادین ورود امام(ره) در فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز، گفت: حکومت دینی و ولایت فقیه میراث گران‌بها و ماندگار امام(ره) است.

  آوای شمال/ ربیع فلاح جلودار در مراسم نمادین ورود امام خمینی(ره) در فرودگاه بین‌المللی دشت‌ناز مازندران، اظهار کرد: دهه فجر یادآور بازگشت امام خمینی(ره) بعد ۱۵ سال تبعید از کشور است.

  وی افزود: افتخار داریم که بعد ۳۸ سال از پیروزی انقلاب، این کشور با رهبری ولی فقیه اقتدار بالایی در دنیا دارد و این اقتدار ادامه خواهد داشت.

  استاندار مازندران با تأکید بر اینکه یکی از میراث گران‌بها و ماندگار امام(ره) حکومت دینی و ولایت فقیه است، تصریح کرد: جوانان باید بدانند که در روزهای خون و آتش حضور امام(ره) به شکلی بوده که نفس‌ها در سینه حبس و استقلال کشور به‌دست بیکانگان هدایت می‌شد.

  فلاح با اشاره به اینکه آمریکا دشمن اصلی جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: امام نخستین گام خود را با تدریس در حوزه‌های علمیه و سخنرانی‌ها برای آماده‌سازی جوانان در روزهای انقلاب به کار گرفت و با پشتیبانی ملت توانست استقلال و آزادی را در ایران به‌وجود آورد.

  وی با تاکید بر اینکه امنیتی که در کشور ما وجود دارد در هیچ کشوری دیگری وجود ندارد، اضافه کرد: این امنیت و آرامش را مدیون خون شهدا و سربازان اسلام هستیم که باید آن را قدر بدانیم.

  فلاح اقتصاد را یکی از مهم‌ترین نیازهای مردم دانست و گفت: همه مسؤولان و دستگاه‌ها این احساس را دارند که معیشت و نیاز اقتصادی مردم باید با اولویت مورد توجه قرار گیرد.

  استاندار مازندران در پایان با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: مردم با حضور پرشور، همبستگی خود با انقلاب و رهبری را نشان دهند تا مشت محکمی بر دهان استکبار باشد.

  برچسب ها :

  نظرات