آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64714
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده انتظامی مازندران:

  احساس امنیت از امنیت مهم‌تر است

  فرمانده انتظامی مازندران از اجرای طرح ظفر 2 در بابل خبر داد و گفت: ارتقای احساس امنیت از امنیت مهم‌تر است و مهم‌ترین مسئله برای ما پاسخگویی به مطالبات مردم است.

  آوای شمال/ سیدمحمود میرفیضی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای این نیرو در بابل در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر، اظهار کرد: امروز دومین مرحله از طرح ظفر در سطح شهرستان بابل در حال انجام است و ما شاهد ارتقای امنیت در سطح این شهرستان هستیم.

  وی افزود: مانور طرح ظفر به منظور ارتقای امنیت اجتماعی، اخلاقی، کاهش آسیب‌‌های اجتماعی و در کنار آن برخورد با جرایم خشن،  ارازل و اوباش، جمع‌آوری معتادین ولگرد، خرده‌فروشان و توزیع‌کنندگان موادمخدر در حال برگزاری است.

  فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: در این طرح مهم‌ترین بحث تسهیل و خدمات‌رسانی بیشتر به مردم است و در کنار آن بحث ساماندهی و روان‌سازی ترافیک نیز مدنظر قرار دارد.

  این مقام ارشد نظامی استان تصریح کرد: ارتقای احساس امنیت از امنیت مهم‌تر است، در سطح استان و در هر نقطه‌ای که بر اساس جغرافیای جرم  بررسی کنیم این گونه طرح‌ها به اجرا در خواهد آمد و مهم‌ترین مسئله برای ما پاسخگویی به مطالبات مردم است.

  میرفیضی با اشاره به همکاری مردم و همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان بابل، افزود: در طرح ظفر ۲ در سطح شهرستان بابل ۲۷۶ نفر از متهمین در قالب‌های مختلف دستگیر شدند که از این افراد ۱۰۵ دستگاه انواع وسایل نقلیه و ۱۸ کیلو اقسام مختلف مواد مخدر کشف و بیش از ۵۳۰ میلیون تومان ارزش ریالی این مواد مکشوفه است.

  وی با اشاره به مسافرپذیر بودن مازندران در ایام مختلف سال و حضور مجرمین از سایر استان‌ها، گفت: در استان مازندران مواهب طبیعی مانند جنگل، دریا و سایر جاذبه‌های گردشگری در مسافرت مهمانان و حضور جمعیت عظیم زمینه برای حضور مجرمین ایجاد کرده اما با همکاری استان‌های همجوار و اشراف اطلاعاتی جلوی این جرایم را تا حد امکان و قابل قبول گرفته‌‌ایم و کشفیات خوبی در این مسیر داشته‌ایم.

  فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: مهم این است که کشف جرم ما از جرایم اتفاق افتاده بیشتر است و این نشان از حضور به‌موقع و اشراف اطلاعاتی نیروهای انتظامی است، تاکید ما همین اقدمات و مانورهاست، پیشگیری از جرم برای ما بسیار مهم است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: در همه ایام سال به‌ویژه عید نوروز، طرح عفاف و حجاب را در دستور کار داریم اما این موضوع یک موضوع چند وجهی است و یکی از پازل‌ها آن نیروی انتظامی است، ۲۶ دستگاه دیگر هم در این کار وظایف مشخص دارند که امیدواریم به نحو شایسته انجام دهند.

  برچسب ها :

  نظرات