آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 19 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6456
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی > سیاسی > فرهنگی
 •   

  عملیات حزب الله ستون فقرات ارتش اسرائیل را به لرزه درآورد

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه نماز جمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری(ع) و ایام فرخنده دهه فجر و تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه دخت امامت حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: شیعیان باید مایه مباهات، زینت و سرفرازی اهل بیت(ع) باشند. موسوی درباره ایام فرخنده دهه […]

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داوود موسوی در خطبه نماز جمعه این هفته ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسگری(ع) و ایام فرخنده دهه فجر و تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه دخت امامت حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: شیعیان باید مایه مباهات، زینت و سرفرازی اهل بیت(ع) باشند.

  موسوی درباره ایام فرخنده دهه فجر افزود: دهه فجر ایامی است که در آن اسلام جان دوباره ای پیدا کرد که این رخداد مهم جهانی با ورود معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در روز دوازدهم بهمن سال ۵۷ رقم خورد و در این دهه به اوج خود رسیده که در نهایت مردم با حرکات طوفنده به رهبری امام(ره) رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را به بدترین شکل ممکن رسوا و نظام جمهوری اسلامی ایران را پایه ریزی کردند.

  وی تصریح کرد: اگر به گذشته نگاه کنیم می بینیم که سازمان های جاسوسی و ابرقدرت های دنیا آن چنان در برابر عظمت انقلاب اسلامی ایران محو شدند که وقتی از آقای ریگان رئیس جمهور وقت آمریکا پرسیدند چطور شد که انقلاب ایران به پیروزی رسید گفت: انقلاب ایران آنقدر سرعت داشت که تا ما به خودمان بیاییم کار از کار گذشته و مردم ایران پیروز شدند.

  وی با بیان اینکه انقلاب ایران انفجار نور بود یادآور شد: انقلاب ایران همه معادلات دشمن را برهم زد و نتیجه این انقلاب مردمی هم پایه ریزی حاکمیت حکومت الله بر روی زمین بود که شایسته است همه مردم و مسئولان این ایام را به بهترین شکل ممکن گرامی داشته و پاسدار خون شهدا باشند.

  امام جمعه محمودآباد زیاده خواهی های قدرت های زورگوی جهان را محکوم کرد و اظهار داشت: قتل عام روس تبارها در اوکراین، زورگویی به مردم مظلوم فلسطین، شیطنت های موجود در سوریه و لبنان همه و همه از افزون خواهی اروپا و آمریکا است که به بهانه رعایت حقوق بشر به دنبال حفظ منافع خود در این کشورها هستند.

  وی عنوان کرد: امروز شاهد این هستیم که ایران اسلامی به عنوان یکی از قدرت های برتر دنیا شناخته می شود که حتی خوشان هم اعتراف می کنند که ایران یکی از قدرت های برتر خاور میانه است و در موضوع تحریم ها هدف آنان این است که ایران نباید از نظر اقتصادی پیشرفت کند چرا که از این واهمه دارند تا دست گدایی به پیش ایران دراز کنند.

  موسوی خاطرنشان کرد: مردم ایران در طول این ۳۵ سال نشان دادند که در مسائل اقتصادی فرزند رمضان هستند و ماه میهمانی خدا را سرلوحه زندگی خود قرار داده و در مسائل مقاومتی فرزند محرم و تربیت شده مکتب عاشورا و اهل بیت(ع) هستند.

  وی با اشاره به عملیات اخیر حزب الله لبنان عنوان کرد: حزب الله لبنان در یک عملیات پیچیده با استفاده از بهترین تاکتیک نظامی و در بهترین زمان و مکان جغرافایی و با توجه به حفاظت شدید صهیونیست ها از مناطق اشغالی، ضربه های سخت و کاری به متجاوزان اسرائیلی وارد کردد که به نوعی ستون فقرات ارتش اسرائیل به لرزه درآمد.

  برچسب ها :

  نظرات