آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 64547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  شهردار شهر ساحلی محمودآباد مطرح کرد

  رفع مشکل ترافیکی محمودآباد با احداث میدان آزادی

  شهردار محمودآباد با اشاره به احداث میدان آزادی محمودآباد گفت: با نهایی شدن این پروژه شاهد کاهش بار ترافیکی خیابان آزادی از مسیر کنارگذر غربی خواهیم بود.

  آوای شمال/ علی اصغر مسلم پور در مصاحبه اختصاصی با آوای شمال با اشاره به عملیات احداث میدان آزادی در این شهر گفت: این طرح از ابتدای مهرماه امسال آغاز و پیش بینی می شود تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه امسال به بهره برداری برسد.

  وی افزود: پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و یکصد میلیون تومانی جهت رفع بار ترافیکی مسیر منتهی به کنار گذر غربی به عنوان یکی از دغدغه شهردار شهر ساحلی محمودآباد با اشاره به مزیت های این طرح خاطرنشان کرد: تعریف مناسبی از ورودی شهر از غرب به سمت مرکز شهر به جهت کاهش بار ترفیکی با اجرای این طرح با توجه به اتمام پروژه کنارگذر خواهیم داشت.

  مسلم پور ایجاد و احداث میدان آزادی در جهت مناسب سازی فضای شهری و توسعه المان ها و مبلمان شهری را از مزایای این طرح تلقی کرد و افزود: عملکرد واحد عمران به سبب پیگیری های مناسب و اجرای دقیق این پروژه قابل تقدیر است.

  وی با تقدیر از پیگیری های مجدانه امام جمعه، نماینده و فرماندار شهرستان برای اجرایی شدن این پروژه عنوان کرد: مصوبه احداث میدان آزادی با درک درست اهمیت موضوع در شورای ترافیک به تصویب رسید و از این رو باید از همت این عزیزان تقدیر کرد.

  شهردار محمودآباد یادآور شد: نظارت هندسی این پروژه بر عهده شرکت مشاوره طرح و اندیشه خزر است و امیدواریم با بهره برداری این پروژه، مناسب سازی فضای شهری به شکلی مطلوب انجام شود.

  مسلم پور با تقدیر ویژه از همکاری و صبوری شهروندان ساکن در بهشتی محله محمودآباد ابراز امیدواری کرد: این پروژه جاذبه های مناسبی به این منطقه داده و ترمیم و توسعه فضای شهری و افزایش سرانه فضای سبز و همچنین دسترسی آسان به مرکز شهر از منطقه بهشتی محله به خوبی انجام می شود.

  این مسئول اظهار کرد: این پروژه بر اساس برنامه ریزی های کوتاه مدت و میان مدت برای هدایت بار ترافیکی انتهای کنارگذر اجرایی می شود اما در آینده امیدواریم پروژه بزرگ احداث پل روگذر واقع در کنارگذر غربی با توجه به مصوبه شورای ترافیک استان توسط وزارت راه و شهرسازی به انجام رسد.

  شهردار محمودآباد در پایان با تقدیر از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر ساحلی محمودآباد خاطرنشان کرد: با همدلی اعضای شورا امیدواریم شاهد توسعه زیرساخت های شهری باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات