آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6454
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > اقتصادی > سیاسی
 •   

  نیروگاه برق محمودآباد باید با جدیت مدیران شهرستان دنبال شود

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد با حضور ربیع فلاح جلودار برگزار شد. این جلسه با حضور همه مسئولان شهرستان در مجتمع آموزشی نفت محمودآباد برگزار که استاندار مازندران گفت: ما خدمتگزار مردم در دستگاه اجرایی کشور هستیم و تمام تلاش خود را باید برای مردم مازندران به کار […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد با حضور ربیع فلاح جلودار برگزار شد.

  این جلسه با حضور همه مسئولان شهرستان در مجتمع آموزشی نفت محمودآباد برگزار که استاندار مازندران گفت: ما خدمتگزار مردم در دستگاه اجرایی کشور هستیم و تمام تلاش خود را باید برای مردم مازندران به کار بندیم تا رضایت مردم به دست آید.

  فلاح افزود: بزرگترین افتخار استان وجود همدلی و تعامل بین مدیران و کارگزارن است که البته در موضوع نقد باید گفته شود ما از انتقادات سازنده استقبال می کنیم و منتقدان را از اعضای خانواده بزرگ دولت می دانیم.

  وی یادآور شد: حمایت از سرمایه گذاران از الویت های کاری قرار دارد و در موضوع سرمایه گذاری جلسات بدون سقف خواهیم گذاشت و رفع نشدن امورات سرمایه گذاری از هیچ مسئولی قابل قبول نیست.

  وی با بیان اینکه فرمانداران شهرستان ها از اختیار تام برخوردار هستند افزود: عملکرد فرماندار محمودآباد قابل تقدیر است و فرمانداران شهرستان ها اختیار استاندار را در شهرستان دارند.

  وی تصریح کرد: مازندران استانی یکپارچه است و نگاه ما به شهرهای استان مازندران هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد و برای رفع دغدغه ها و مشکلات شهرستان های غربی یک روز در هفته یکی از معاونان در غرب استان برای رفع این مشکلات حضور پیدا می کند.

  فلاح‌جلودار خود را کشاورززاده و تحصیل‌کرده کشاورزی خطاب کرد و افزود: امروز کشاورزی مازندران به مکانیزه شدن نیاز دارد و از
  کشاورزان بخواهیم تا زمین‌های زراعی خود را بیمه کنند تا در صورت بروز بحران دولت بتواند کمک کند.

  عالی‌ترین مقام اجرایی مازندران توزیع عادلانه اعتبارات را مستلزم چانه‌زنی مدیران دانست و گفت: به جای مباحث بیهوده باید به دنبال جذب اعتبارات مناسب برای استان باشیم.

  فلاح‌جلودار یادآور شد: برای نخستین‌بار در استان ضریب بودجه مازندران در سال ۹۳ بیشتر از جمعیت استان شد که دفاع مناسب نمایندگان مازندران در تحقق این مهم تأثیر به‌سزایی داشت.

  وی با اشاره به جذب ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از بانک توسعه اسلامی اظهار کرد: این میزان برای پروژه‌های آب و فاضلاب پنج شهر مازندران در نظر گرفته شده است.

  استاندار مازندران با تجلیل از دولت در تخصیص اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه محورهای هراز و سوادکوه تصریح کرد: فرمانداران هر روز پیشرفت کار در این محورها را نظارت می‌کنند و گزارش روزانه به استانداری اعلام می‌کنند.

  وی با انتقاد از واردات بی‌رویه برنج در گذشته خاطرنشان کرد: دولت در گذشته حتی یک ریال از برنج طارم مازندران را خریداری نکرد و امروز شاهد عدم خرید برنج مازندران هستیم. 

  فلاح‌جلودار با اشاره به دیدار با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تاکید آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این بود که اگر به مازندران خوب توجه شود، بهشت خواهیم داشت. 

  وی تصریح کرد: برخورد با تغییر کاربری‌ها یک قانون است و دادگاه نیز حکم تخریب صادر می‌کند ولی معتقدیم باید در این موضوع مصلحت استان در نظر گرفته شود. 

  نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به اهمیت گردشگری در مازندران اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز در رهنمودهای خود به گردشگری با نگاه توسعه پایدار توجه و تأکید دارد. 

  فلاح‌جلودار در بخش پایانی صحبت‌های خود به موضوع نیروگاه برق محمودآباد اشاره کرد و افزود: این موضوع مهم با توجه به وجود رقابت بین شهرهای استان باید با جدیت مدیران شهرستان، فرماندار، نماینده و امام جمعه پیگیری و به سرانجام برسد. 

  وی موضوع توسعه امامزاده قاسم، احداث سد لاستیکی سرخ‌رود، توسعه فرودگاه محمودآباد و مصلی شهرستان را مباحث جدی و مدنظر استان تلقی کرد و گفت: تا دو هفته آینده با جمع‌بندی اعتبارات به طرح‌های اولویت‌دار توجه می‌شود.

  استاندار مازندران در پایان گفت: معتقدیم پیشرفت استان در گرو شناسایی ظرفیت‌های مازندران و ایجاد همدلی از سوی استاندار است و تلاش می‌کنیم این مهم اجرایی شود.

  برچسب ها :

  نظرات