آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64388
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال مازندران؛

  دریای محمودآباد مهمان خود شهرداری فریدونکنار را با شکست بدرقه کرد

  تیم فوتبال دریای حربده محمودآباد در هفته ماقبل پایانی لیگ برتر فوتبال مازندران مقابل مهمان خود شهرداری فریدونکنار به برتری دست یافت تا در صورت تساوی در بازی پایانی مقابل اورنگ چالوس در لیگ برتر مازندرانی ماندنی شود.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزش آوای شمال، از هفته بیستم و ما قبل پایانی لیگ برتر فوتبال باشگاههای مازندران عصر امروز، تیم فوتبال دریای حربده محمودآباد در ورزشگاه شهید بهشتی این شهرستان مقابل شهرداری فریدونکنار به برتری ۱ بر صفر دست یافت تا تکلیف سقوط کنندگان به لیگ دسته یک باشگاهههای مازندران به هفته آخر کشیده شود.

  شاگردان وحید دلخاک از همان دقیقه اول با ارائه یک بازی هجومی نشان دادند فقط برای کسب سه امتیاز این دیدار وارد میدان شدند و بارها روی دروازه فریدونکنار خطرناک ظاهر شدند.

  دریای حربده محمودآباد در دومین خطر جدی خود با حرکت از سمت راست تیم حریف و پاس رو به جلوی هانی حبیبی، بازیکن چپ پای حربده و با ضربه تمام کننده فرهاد حیدر تبار در دقیقه ۳ به گل دست یافت.
  پس از این گل نیز چند موقعیت خطرناک دیگر برای حربده فراهم شد که نتیجه ای برای این تیم نداشت تا نیمه اول با تک گل حربده خاتمه پیدا کند.
  در نیمه دوم بازی جنگنده، فیزیکی و نفس گیری از دو تیم شاهد بودیم و بیشتر بازی در وسط میدان در جریان داشت و داور در این نیمه با دست به کارت شدن سعی در مهار بازی داشت.
  هر چه به پایان بازی نزدیک می شدیم این تیم شهرداری فریدونکنار بود که دست به بازی هجومی برداشت و خطرات جسته و گریخته ای روی دروازه حربده ایجاد کرد اما این خطرات زهردار نبود و ثمری نداشت.

  حربده با این پیروزی و کسب ۲۵ امتیاز همچنان در خطر سقوط قرار دارد و باید شاهد باشیم در روز پایانی این رقابت ها چه اتفاقاتی رخ می دهد.
  گفتنی است، تیم حربده در هفته پایانی به مصاف اورنگ چالوس تیم اول این رقابت ها می رود و با یک تساوی در لیگ برتر مازندران ماندنی خواهد بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات