آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64334
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآبادخبر داد

  تحقق ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی در محمودآباد

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از دریافت 26 میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی توسط متقاضیان این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ احمد صادقی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: برای حمایت از کشاورزان و بهره‌برداران بخش کشاورزی از ابتدای توزیع تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی مربوط به خط اعتباری جدید ۱۸۱ متقاضی تسهیلات مکانیزاسیون کشاورزی برای دریافت بیش از ۵۵ میلیارد ریال اعتبار به بانک‌های عامل معرفی شدند.

   وی افزود: تاکنون ۹۸ متقاضی نیز موفق به دریافت ۲۶ میلیارد ریال تسهیلات مکانیزاسیون شده‌اند که بقیه در حال طی کردن مراحل اداری و بانکی هستند.

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد خاطرنشان کرد: برای ۳۴ متقاضی تسهیلات کمباین اعتباری بیش از ۲۲ میلیارد ریال و برای ۴۵ متقاضی خرید تراکتور نیز اعتبار ۱۹ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

  این مسئول با بیان اینکه متقاضیان اصلاح ساختار شالیکوبی، خرید موتور پمپ، تیلر و ماشین نشاء کار ۶ و چهارردیفه نیز از دریافت‌کنندگان تسهیلات بخش کشاورزی هستند، تصریح کرد: تاکنون ۱۰۲ متقاضی به این مدیریت مراجعه و اعتبار ۲۵ میلیارد ریال برای این موضوع اختصاص یافته است.

  صادقی از توزیع بیش از ۶ میلیون لیتر سوخت یارانه‌ای در بین کشاورزان این شهرستان خبر داد و بیان کرد: به منظور تأمین سوخت در بخش کشاورزی در سال‌جاری ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار لیتر سوخت یارانه‌دار بین کشاورزان و بهره‌برداران این شهرستان توزیع شد.

  وی در پایان اظهار کرد: از این مقدار ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار لیتر نفت گاز و ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار لیتر نفت سفید بوده که در اختیار کشاورزان و بهره‌برداران بخش‌های زراعت کشت اول و دوم برنج، دامداری‌ها و مرغداری‌های این شهرستان قرار گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات