آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64292
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  نهم دی حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب است/ روز دشمن‌شناسی ملت بزرگ ایران

  امام جمعه محمودآباد حماسه نهم دی ماه را حماسه‌ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دانست و بر ضرورت زنده نگه‌داشتن این روز تأکید کرد.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای شمال،حجت‌الاسلام سید داود موسوی عصر امروز در دیدار اهالی ورزش شهرستان به نقش مردم در حماسه نهم دی ماه اشاره کرد و گفت: مردم ما در مقابله با فتنه، خودشان به پا خاستند و نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد.

  وی افزود: این حرکت یک حرکت خودجوش مردمی بود که نشانه‌ بیداری و هوشیاری مردم در عرصه‌های حساس انقلاب است.
  امام جمعه محمودآباد با بیان اینکه ۹ دی نباید در تاریخ انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود، اظهار کرد: حماسه نهم دی موضوع بسیار مهمی در انقلاب اسلامی است چرا که مردم در این روز، ولایت‌مداری خود را به دنیا ثابت کردند.
  موسوی مهم‌ترین ویژگی این روز بزرگ را بصیرت و هوشیاری ملت ایران در برابر دشمن دانست و گفت: این روز تاریخی یادآور دشمن‌شناسی ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی است.

  وی در پایان با تقدیر از حضور همیشگی ورزشکاران و دست‌اندرکاران ورزش کشور در عرصه‌های مهم و حساس انقلاب گفت: امیدواریم نوجوانان و جوانان ورزشکار با روحیه پهلوانی و الگوبرداری از شهدا بتوانند برگ زرین دیگری بر افتخارات ورزشی این شهرستان رقم زنند.
  در ابتدا این دیدار، مسعود یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد ضمن تبریک این روز اظهار کرد: نقش ورزشکاران و جوانان در شکل‌گیری حماسه تاریخی نهم دی سال ۱۳۸۸ را بی‌بدیل دانست و افزود: خانواده بزرگ ورزش همواره همسو با سایر اقشار در صحنه‌های حساس وارد عمل شده و در حماسه تاریخی ۹ دی این قشر احساس تکلیف کرد و با حضور به‌موقع در صحنه، نقش ارزنده‌ای در ایجاد این حماسه ایفا کرد.

  وی همچنین عمل به‌هنگام را مهم‌ترین ویژگی حماسه ۹ دی دانست و گفت: تشخیص به‌موقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام، انقلاب و رهبری از دیگر ویژگی‌‌های ۹ دی است.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۱
  1. با این مطلب کاملا موافقم


  نظرات