آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64289
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > حوادث
 •   

  جزئیات حادثه تصادف شب گذشته محمودآباد از زبان رئیس اورژانس 115 محمودآباد؛

  تصادفات شب گذشته محمودآباد ۷ مصدوم داشت/ یک زن باردار در بین مصدومان

  رئیس اورژانس 115 محمودآباد از مصدومیت هفت نفر در دو حادثه تصادف شب گذشته شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت: یک زن باردار نیز در این حادثه وجود داشت که آسیب جدی ندیده است.

  آوای شمال/ حمیدرضا فرنیا بامداد امروز در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار آوای شمال جزئیات بیشتری از دو حادثه تصادف شب گذشته محمودآباد بیان کرد.

  وی افزود: با اعلام حادثه واژگونی کامیون حامل مرغ که شب گذشته در حوالی رستوران چاشت مسیر نور به محمودآباد رخ داد، بلافاصله آمبولانس پایگاه مرکزی اورژانس ۱۱۵ محمودآباد به محل حادثه اعزام شد تا تکنسین‌های فوریت پزشکی این مرکز، تنها سرنشین کامیون که راننده آن بود را پس از اقدامات اولیه به مراکز درمانی منتقل کنند.

  رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد با اشاره به بدحال بودن راننده مصدوم گفت: علیرغم بدحال بودن حادثه‌دیده اما حیاتش با خطر جدی مواجه نبود.

  فرنیا خاطرنشان کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در حال مداوای اولیه مصدوم و سپس انتقال آن به بیمارستان شهدا بودند که در همین لحظه دو خودوری سمند و مزدا سواری با یکدیگر برخورد کزده و منجر به مصدومیت ۶ سرنشین دو خودرو مذکور شدند.

  وی با اشاره به اینکه نزدیک‌ترین پایگاه به محل حادثه، آمبولانس مستقر در تلیکسر محمودآباد بود، اظهار کرد: با توجه به مأموریت پایگاه تلیکسر و برای فوریت امدادرسانی به مصدومان حادثه تصادف مذکور از پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان نور که در شهر ایزدشهر مستقر بود به عنوان کد کمکی استفاده کردیم تا هرچه سریع‌تر به وضعیت مصدومان حادثه رسیدگی شود.

  این مسئول یادآور شد: خوشبختانه در دو حادثه اعلام شده مصدوم بدحالی وجود نداشت و فقط یک زن باردار از مصدومان تصادف سمند و مزدا بود که با اقدام به‌موقع و اثربخش تکنسین‌های اورژانس خطری این مصدوم حادثه را نیز تهدید نکرد.

   فرنیا در پایان با اعلام اینکه چهار مصدوم مجموع دو حادثه توسط آمبولانس پایگاه مرکزی و سه مصدوم دیگر حادثه توسط پایگاه ایزدشهر به بیمارستان شهدای محمودآباد منتقل شدند، گفت: بر اساس گزارش اولیه حال هیچ مصدومی وخیم گزارش نشد و مسیر تصادف نیز با حضور آتش‌نشانی و انتظامی شهرستان در حال کنترل کامل است.

  برچسب ها :

  نظرات