آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 64264
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر روابط عمومی فرمانداری محمودآباد خبر داد

  ملاقات عمومی فرماندار و مدیران در ۱۵ روستای محمودآباد از ابتدای سال تاکنون/ اشتغال و تسهیلات بانکی از مهم‌ترین درخواست‌های مردم بود

  مدیر روابط عمومی فرمانداری محمودآباد با اشاره به برنامه ملاقات فرماندار و مسئلان شهرستانی در 15 روستای این شهرستان از ابتدای سال تاکنون اظهار کرد: اشتغال و تسهیلات بانکی در اولویت درخواست‌های مردم بود.

  آوای شمال/ محمد محتاطی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به ثبت ملاقات‌های مردمی با فرماندار گفت: به‌منظور تکریم و جلب رضایت شهروندان محمودآبادی از ابتدای امسال برنامه ملاقات مردمی شهروندان با فرماندار و مدیران ادارات در روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ در محل فرمانداری دایر بوده که در این مدت یک هزار و ۳۰۰ نفر از شهروندان، جهت رسیدگی به مشکلات‌شان مراجعه کردند.
  وی تصریح کرد: درخواست اشتغال، انشعاب برق و گاز، تسهیلات بانکی و مساعدت مالی بیشترین موضوعات درخواست‌های افراد مراجعه‌کننده بوده است که مکاتبات و پیگیری‌های لازم جهت گره‌گشایی از کار مردم صورت گرفته است.
  مدیر روابط عمومی و حوزه دفتر فرماندار محمودآباد همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی مناسب جهت بازدید سرزده و سرکشی از ادارات شهرستان خاطرنشان کرد: برای ارزیابی خدمات ارائه شده و بررسی میزان تکریم ارباب رجوع از ۱۰ اداره محمودآباد به‌طور سرزده توسط فرماندار محمودآباد و هیئت همراه، بازدید صورت گرفت.
  محتاطی همچنین از برگزاری ۱۵ برنامه ملاقات مردمی فرماندار و مدیران ادارات محمودآباد با اهالی روستاهای بخش مرکزی و سرخ‌رود این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این برنامه‌ها به‌منظور اطلاع و شناسایی مشکلات اهالی روستاها با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار و بخشداران و مدیران ادارات دستگاه‌های خدماتی در مساجد برگزار شد و اقدامات خوبی در راستای خدمات‌رسانی به شهروندان روستایی صورت گرفته است.
  وی همچنین با اشاره به راه اندازی سامانه پیام کوتاه روابط عمومی فرمانداری محمودآباد به شماره ۳۰۰۰۷۹۰۷۷۴۴۴۷۶ برای بهره‌مندی از نقطه‌نظرات، پیشنهادات و انتقادات شهروندان گفت: تاکنون بیش از ۵۰ پیام کوتاه از سوی شهروندان به این سامانه ارسال شده که دستورات لازم از سوی فرماندار شهرستان جهت رسیدگی به موضوعات طرح شده صادر شده است.

  برچسب ها :

  نظرات