آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6422
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  سوء ظن برادر نسبت به خواهر فاجعه آفرید

  آوای شمال/ پدر وقتی شنید چه قتلی رخ داده است با پسرش همدستی کرد تا جسد را گم کنند. امراللـه به خبرنگار ما گفت: خانواده‌ام در یک گاوداری واقع در روستای انجیدن نیشابور زندگی می‌کنند. من از مدتی پیش به خواهر ۲۲ ساله‌ام زهرا بدبین شده بودم. سر این مسأله با هم اختلاف داشتیم تا […]

  آوای شمال/ پدر وقتی شنید چه قتلی رخ داده است با پسرش همدستی کرد تا جسد را گم کنند.
  امراللـه به خبرنگار ما گفت: خانواده‌ام در یک گاوداری واقع در روستای انجیدن نیشابور زندگی می‌کنند. من از مدتی پیش به خواهر ۲۲ ساله‌ام زهرا بدبین شده بودم. سر این مسأله با هم اختلاف داشتیم تا اینکه روز شنبه درگیر شدیم. هرچه می‌گفتم جوابم را می‌داد. من نیز که از کوره دررفته بودم وی را به قتل رساندم سپس موضوع را به پدرم اطلاع دادم جسد خواهرم را به بیابان برده و داخل چاهی انداختیم بعد هم به خاطر رد گم کنی به کلانتری رفتیم و گفتیم خواهرم گم شده است اما یک روز بعد، مأموران متوجه شدند موضوع از چه قرار است.
  من و پدرم دستگیر شدیم. مأموران جسد زهرا را نیز از چاه بیرون کشیدند. خیلی از کرده خودم پشیمان هستم.
  به دستور قاضی بازرگانی منش تحقیقات پلیسی در این رابطه ادامه دارد و جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته است.
  سرهنگ سیدحسن حسینی فرمانده پلیس نیشابور در این‌باره به شوک گفت: با اعلام گم‌شدن دختر جوان در پی کشف سرنخ‌هایی از اختلاف پسر جوان با خواهرش، او به عنوان مظنون دستگیر شد و در بازجویی‌های پلیسی قتل را به گردن گرفت.
  وی گفت: در پی این اعترافات به دستور بازپرس ویژه قتل، کارآگاهان پلیس آگاهی نیشابور، مأموران کلانتری ۱۲ و کارشناسان پزشکی قانونی به همراه مأموران آتش‌نشانی در محل حاضر شدند و جسد را از چاه بیرون کشیدند.
  سرهنگ حسینی گفت: تحقیقات درباره این جنایت ادامه دارد و پدر ۶۵ ساله خانواده که محمد نام دارد نیز دستگیر شده است.

  برچسب ها :

  نظرات