آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6404
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  انتقام گیری مرگبار از پیرمرد ۷۵ ساله/ متهم: مقتول فرزندم را مورد آزار و اذیت قرار داده بود

  آوای شمال/ سوم اردیبهشت سال ۹۰ ماموران کلانتری ۱۱۳ شهر زیبا در جریان وقوع یک جنایت قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران مشخص شد که مردی ۷۵ ساله به نام حسین با ضربه گلوله […]

  آوای شمال/ سوم اردیبهشت سال ۹۰ ماموران کلانتری ۱۱۳ شهر زیبا در جریان وقوع یک جنایت قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه به تحقیق در این رابطه پرداختند. با حضور ماموران مشخص شد که مردی ۷۵ ساله به نام حسین با ضربه گلوله جان خود را از دست داده است.

  بنابراین تحقیقات در این خصوص آغاز شد و در نهایت قاتل خیلی زود دستگیر شد. این مرد با اعتراف به قتل حسین در خصوص انگیزه خود از این جنایت به ماموران گفت: مقتول دو سال پیش به بهانه تعمیر دوچرخه پسرم را به جایی خلوت کشانده و به او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. برای همین خیلی عصبانی بودم و از روی کینه و انتقام تصمیم به کشتن این مرد گرفتم.

  با اعتراف متهم پرونده پس از صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. در جلسه محاکمه این مرد که صبح امروز در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری برگزار شد، اولیای دم تقاقضای قصاص کردند. متهم نیز در دفاع از خود باز هم همان حرف های گذشته را تکرار کرد و به هیات قضایی گفت: قتل را قبول دارم. اما چون پسر ۱۴ ساله ام را مورد ازار و اذیت قرار داده بود، می خواستم از او انتقام بگیرم.

  در پایان این جلسه نیز هیات قضایی وارد شور شدند و تا رای نهایی در خصوص این پرونده را صادر کنند.

  برچسب ها :

  نظرات