آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 24 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6395
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  درگیری بین عروس و داماد باعث آتش سوزی دو خودرو شد

  آوای شمال/ چندی قبل ساکنان یک مجتمع مسکونی در منطقه قاسم آباد مشهد که از آتش گرفتن خودروهای داخل پارکینگ وحشت زده شده بودند بلافاصله وقوع حریق را به ماموران آتش نشانی اعلام کردند.  دقایقی بعد بررسی های کارشناسان آتش نشانی که شعله های آتش را خاموش کرده بودند، نشان داد آتش سوزی عمدی بوده […]

  آوای شمال/ چندی قبل ساکنان یک مجتمع مسکونی در منطقه قاسم آباد مشهد که از آتش گرفتن خودروهای داخل پارکینگ وحشت زده شده بودند بلافاصله وقوع حریق را به ماموران آتش نشانی اعلام کردند.

   دقایقی بعد بررسی های کارشناسان آتش نشانی که شعله های آتش را خاموش کرده بودند، نشان داد آتش سوزی عمدی بوده است. این در حالی بود که مالک خودروها ادعا می کرد به کسی مظنون نیست و نمی تواند شکایتی را مطرح کند.

  در همین حال و با توجه به اهمیت موضوع، قاضی محمدحسن اصولی صفار که رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفته بود، با صدور دستوراتی از کارآگاهان «دایره جرایم مهمه» پلیس آگاهی خراسان رضوی خواست، بررسی های خود را روی مظنونانی متمرکز کنند که احتمالا اختلافاتی با مالک خودروها دارند، اما تحقیقات بیانگر آن بود که مالک ۲ پراید هیچ سابقه درگیری و یا اختلاف با افراد دیگری ندارد در همین حال کارآگاهان به سرنخ هایی دست یافتند که بیانگر اختلافات خانوادگی شدیدی بین عروس و پسر مالک خودروها بود.

  با این سرنخ تحقیقات در این زمینه متمرکز و مشخص شد که عروس و داماد جوان ازدواج فامیلی دارند، اما به خاطر اختلافات خانوادگی به صورت جدا از یکدیگر زندگی می کنند. همچنین بررسی های نامحسوس کارآگاهان که با راهنمایی های قاضی اصولی صفار ادامه داشت نشان داد: قبل از وقوع این حادثه عروس جوان نزد عمویش از وضعیت زندگی خود و اختلافات با همسرش گلایه کرده که او نیز با داماد جوان تماس گرفته است.

   کارآگاهان در ادامه و از طریق شاهدی که پراید سوارانی را لحظاتی قبل از آتش سوزی مقابل پارکینگ دیده بود موفق شدند شماره پراید تیره رنگی را به دست آورند. پی گیری این موضوع نشان داد که مالک خودرو مذکور عموی عروس است بنابراین وی با دستور قضایی بازداشت شد و اعتراف کرد که به همراه یکی دیگر از بستگانشان و با ریختن بنزین خودروها را به آتش کشیده اند.

  با اعترافات این متهم، کارآگاهان همدست او را نیز به دام انداختند که وی نیز اعتراف کرد هنگامی که یکی از ساکنان مجتمع در پارکینگ را باز گذاشت آن ها وارد پارکینگ شده و خودروها را آتش زده اند. آنان انگیزه خود را اختلافات خانوادگی عروس و داماد جوان عنوان کردند و بدین ترتیب هر دو متهم با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

  برچسب ها :

  نظرات