آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63920
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با شرکت 70 ورزشکار؛

  مسابقات رنکینگ ایت‌بال و اسنوکر در محمودآباد آغاز شد

  مسابقات رنکینگ ایت‌بال و اسنوکر با شرکت 70 ورزشکار در محمودآباد آغاز شد.

  آوای شمال/ مسابقات قهرمانی پاکت بیلیارد در بخش ایت‌بال و اسنوکر آقایان عصر امروز به میزبانی شهرستان محمودآباد آغاز شد.

  دبیر هیأت بولینگ و بیلیارد محمودآباد همزمان با آغاز این مسابقات به خبرنگار ورزشی آوای شمال گفت : اولین دوره مسابقات رنکینگ شهرستانی آقایان جام راه چوبی در رشته پاکت بیلیارد(تن بال) و (اسنوکر) به میزبانی شهرستان محمودآباد از امروز آغاز و تا چهارم دی‌ماه ادامه دارد.
  وی افزود: در اولین دوره این مسابقات بیش از ۷۰ ورزشکار از شهر و روستاهای محمودآباد به صورت دوره‌ای و انفرادی در رده سنی آزاد در مجموعه ورزشی راه چوبی این شهرستان با هم رقابت می‌کنند.
  علی محمدزاده با بیان اینکه مسابقات در مرحله مقدماتی به صورت دو حذفی و در مرحله دوم تک حذفی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد دوستی و تعامل و انجام رقابتی سالم میان ورزشکاران و پرورش استعدادهای ورزشی این رشته در شهرستان است.
  مسئول برگزاری مسابقات اظهار کرد: نفرات شرکت کننده دارای امتیاز هستند و نتایج به‌دست آمده در این مسابقات در رنکینگ شهرستان رشته پاکت بیلیارد و اسنوکر محاسبه و نفرات برتر رنکینگ جهت عضویت در تیم متنخب شهرستان دعوت می‌شوند.
  با اشاره به اینکه محمودآباد همه ساله میزبانی مسابقات استانی و کشوری را برعهده دارد، تصریح کرد: درصدد هستیم در آینده‌ای نزدیک مسابقات بین‌المللی بیلیارد را در محمودآباد برگزار کنیم.
  محمدزاده در پایان گفت: بر اساس تعداد شرکت کنندگان جوایزی به صورت نقدی به نفرات اول تا سوم در هر رشته اهدا می‌شود .

  برچسب ها :

  نظرات