آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63869
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

  اتحادیه باشگاه‌داران ورزشی در محمودآباد راه‌اندازی می‌شود

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد از تشکیل و راه‌اندازی اتحادیه باشگاه‌های ورزشی خصوصی در محمودآباد خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ورزشی آوای‌شمال، مسعود یوسفی در اولین نشست با باشگاه‌داران خصوصی شهرستان محمودآباد اظهار داشت: به منظور بررسی مشکلات باشگاه‌داران، مقرر شد زمینه برای ایجاد صنف باشگاه‌های ورزشی محمودآباد فراهم شود.
  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد افزود: باشگاه‌ها دارای مطالباتی هستند و نیازمند حمایت اداره ورزش و جوانان هستند که اگر یک انجمن صنفی داشته باشند این انجمن می‌تواند پیگیر مطالبات آن‌ها باشد.
  یوسفی در ادامه هدف اصلی ورزش را توسعه سلامت عمومی توصیف و بیان کرد: رابطه این توسعه با میزان هزینه کرد بخش درمان معکوس است یعنی هر چه بخش ورزش توسعه می‌یابد از هزینه بخش درمان کاسته می‌شود.
  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد، با بیان اینکه به متقاضیان در این مناطق با حفظ قانون، کمک‌های لازم برای تاسیس باشگاه انجام خواهد شد، اظهار داشت: باشگاه‌داران باید نسب به بحث بیمه ورزشکاران، بیمه مسئولیت، اخذ مجوز و تمدید آن و استانداردسازی و بهداشت محیط سالن و جدی گرفتن مباحث حقوقی دقت لازم را داشته باشند.
  مسعود یوسفی در ادامه خاطر نشان کرد: هدف از ایجاد باشگاه‌های ورزشی حفظ سلامت شهروندان است و برای نیل به این هدف باید تمام جوانب احتیاط را سنجید.
  در پایان این نشست با برگزاری رأی‌گیری، محمد کریمی، دلیران صیادی، سید علی‌اصغر حسینی و اسماعیل قلی‌پور در بخش آقایان و  ام‌البنین امانی و نسرین چلیپا در بخش بانوان بعنوان اولین اعضای این انجمن انتخاب شدند.

  برچسب ها :

  نظرات