آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63843
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  وزیر اطلاعات در مازندران:

  امنیت کامل در کشور برقرار است/بسیاری از تهدیدهای امنیتی را با کمترین هزینه خنثی می‌کنیم

  وزیر اطلاعات با اشاره به اقدامات انجام‌شده سربازان گمنام کشور در ایجاد امنیت گفت: امروز به‌واسطه رشادت این عزیزان امنیت کامل در کشور برقرار است، هر حرکت مشکوک دشمن با اشرافیت اطلاعاتی خنثی می‌شود.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی امشب در جلسه شورای اداری مازندران در استانداری با تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: مازندران دیار علویان و سرزمینی است که مردم این سرزمین شهیدپرور و ولایت‌مدار هستند.

  وی با اعلام اینکه همدلی و همگرایی در استان توفیق بسیار بزرگی برای بهبود مسائل و خدمت به مردم است، افزود: همدلی و هم‌افزایی موجب استحکام و پیشرفت امور است.

  وزیر اطلاعات در ادامه با اعلام اینکه دستاوردهای حوزه امنیت پنهان ولی نتیجه آن بسیار ارزشمند است، بیان کرد: تندرستی و امنیت دو نعمت ناشناخته است، وقتی امنیت از دست رود متوجه ارزش و منزلت آن می‌شویم.

  این مسؤول با اشاره به اقدامات انجام‌شده سربازان گمنام کشور در ایجاد امنیت اضافه کرد: امروز به‌واسطه رشادت این عزیزان امنیت کامل در کشور برقرار است، هر حرکت مشکوک دشمن با اشرافیت اطلاعاتی خنثی می‌شود.

  علوی یادآور شد: امروز دستگاه‌های امنیتی با حرکت اطلاعاتی دانش‌بنیان بسیاری از تهدیدهای امنیتی را با کمترین هزینه خنثی می‌کنند و جامعه اطلاعاتی کارآمد و پرثمر با جدیت در مسیر تأمین امنیت گام برمی‌دارد.

  وی خاطرنشان کرد: همدلی، تعامل و پیوند مستحکم کاری دستگاه‌های امنیتی امنیت پایدار را به‌دنبال دارد، اقتصاد، فرهنگ و رسانه هم نیازمند امنیت هستند و همه باید تلاش کرد تا امنیت را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنیم.

  وزیر اطلاعات با اعلام اینکه دستگاه‌های امنیتی از سرمایه‌گذاران به‌خاطر تولید و کاهش تورم و ایجاد اشتغال حمایت همه‌جانبه می‌کنند، بیان کرد: اشتغال باید توسط بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران ایجاد شود و لازمه سرمایه‌گذاری امنیت است.

  این مسؤول به ارتباط مناسبی که بین دستگاه‌های اطلاعاتی و مردم وجود دارد، اشاره کرد و ادامه داد: در عرصه خدمت متولیان جدای از مردم نیستند و از جنس مردمند و این روحیه برای استمرار نقش مردم در عرصه‌های مختلف ضروری است.

  علوی در ادامه به رشادت رزمندگان مازندرانی در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: لشکر ویژه ۲۵ کربلا نقش اثرگذاری در دفاع از کشور داشت.

  وی خدمت به مردم  را نعمت بزرگ الهی برشمرد و گفت: افراد مسؤول باید از اینکه توفیق خدمتگذاری را دارند، شکرگذار باشند.

  وزیر اطلاعات در پایان گفت: خدمت بی‌منت به مردم افتخاری بزرگ است.

  برچسب ها :

  نظرات