آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ , Monday 18 December 2017

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63841
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  سرپرست پلیس راه مازندران:

  محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

  سرپرست پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هر هفته در محورهای استان اعمال می‌شود.

  آوای شمال/ محمدرضا خسرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر تردد در تمامی محورهای مازندران جریان دارد.

  وی با اشاره به مه‌آلود بودن گدوک محور سوادکوه، اضافه کرد: آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مواصلاتی مازندران به‌صورت عادی و روان است.

  سرپرست پلیس راه مازندران بیان کرد: به‌منظور تسهیل تردد وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هر هفته در محورهای استان اعمال می‌شود.

  این مسؤول با عنوان اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای چهارشنبه یکم، پنج‌شنبه دوم و جمعه سوم دی ماه امسال از این محور ممنوع است.

  خسرویان با اعلام اینکه تردد تمامی تریلر، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه  سوم دی ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  وی ادامه داد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۲ روزهای چهارشنبه یکم و جمعه سوم دی ماه امسال از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

  سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه رانندگان با اطمینان کامل از وسایل نقلیه خود در محورها تردد کنند، تصریح کرد: همچنین در زمان ترافیک توصیه ما به رانندگان این است که از شانه‌های خاکی استفاده نکنند.

  خسرویان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

  وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

  برچسب ها :

  نظرات