آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63824
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ دی, ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کی‌روش و تیم ملی ایران زیر ذره بین کنفدراسیون فوتبال آسیا

  پایگاه اینترنتی کنفدراسیون فوتبال آسیا موفقیت تیم ملی فوتبال ایران را نتیجه خردمندی سرمربی پرتغالی دانست.

  آوای شمال/ در حالی که تیم های آسیایی در میانه های راه صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار دارند، شاهد رقابت هایی جذاب تر در گروه های ۱ و ۲ خواهیم بود.
  در گروه نخست تیم ملی ایران صدرنشین است و این در حالی است که تیم ملی عربستان در گروه دوم با ۱۰ امتیاز در جایگاه نخست به سر می برد و در آرزوی بازگشت دوباره به جام جهانی است.
  تیم های استرالیا، ژاپن و کره جنوبی که نمایندگان قاره کهن در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل بودند، از فراز و فرودهای بازی های خود در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لذت برده اند و این در حالی است که تیم های امارات و ازبکستان تمام تلاش خود را برای راهیابی به بزرگ ترین رویداد فوتبالی جهان به کار گرفته اند.
  اختلافی اندک در انتخاب میان ایران، کره جنوبی و ازبکستان
  تیم ملی ایران که در نخستین بازی خود تیم ملی فوتبال قطر را با شکست پشت سر گذاشت، همچنان در گروه خود صدرنشین است.
  تیم فوتبال ایران که تنها تیم شکست ناپذیر قاره آسیا در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است، پس از انجام ۵ بازی موفق به کسب ۳ پیروزی و ۲ تساوی شده است که تاکنون در هیچ بازی گلی را دریافت نکرده است.
  تیم ملی فوتبال ایران این نتایج را مرهون خردمندی کارلوس کی روش مرد پرتغالی نیمکت این تیم است، چرا که رویکرد نخست وی نتیجه گرایی است.
  در حقیقت باید اعتراف کرد که ایرانی ها به گونه ای سازمان یافته هستند که سال ۲۰۱۶ را بدون شکست پشت سر گذاشتند و این همان رکوردی است که سرمربی تیم فوتبال ایران به آن افتخار می کند.
  کارلوس کی روش اعلام کرده است: “تیم من هر سال پیشرفت می کند. زمانی که سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را پذیرفتم، تنها یکی از بازیکنان تیم در فوتبال اروپا حضور داشت، اما در حال حاضر ۱۱ بازیکن در تیم های اروپایی توپ می زنند.
  چنانچه به دنبال آن هستیم که غیرممکن را به ممکن تبدیل کنیم، باید با تمام وجود به تلاش خود ادامه دهیم.”

  برچسب ها :

  نظرات