آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6374
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مرد مظلوم کشتی به روی تشک برگشت

  آوای شمال/ احد پازاج  در خصوص شرایط تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی تهران گفت: خوشبختانه اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و فرنگی‌کاران رفته رفته به شرایط ایده‌آل برای موفقیت در جام جهانی نزدیک می‌شوند. اردوی فعلی چند روز دیگر تمام می‌شود و بعد از چند روز استراحت مرحله نهایی اردو […]

  آوای شمال/ احد پازاج  در خصوص شرایط تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام جهانی تهران گفت: خوشبختانه اردوهای خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و فرنگی‌کاران رفته رفته به شرایط ایده‌آل برای موفقیت در جام جهانی نزدیک می‌شوند. اردوی فعلی چند روز دیگر تمام می‌شود و بعد از چند روز استراحت مرحله نهایی اردو برای حضور در جام جهانی آغاز خواهد شد.

  وی در خصوص شرایط سعید عبد‌ولی و ابراز تمایلش برای حضور در جام جهانی گفت: عبدولی به خاطر غیبتش در مراحل قبل اردوهای تیم ملی عذرخواهی کرده است و در این رقابت‌ها کشتی خواهد گرفت. با توجه به پشیمانی این کشتی‌گیر کادر فنی تشخیص داد باز هم به او فرصت دهد چرا که نگاه ما به کشتی‌گیران نگاهی پدرانه است و نمی‌خواهیم کسی را حذف کنیم.

  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره ترکیب تیم ملی برای حضور در جام جهانی تهران گفت: حدود ۹ تا ۱۰ کشتی‌گیر را از بین نفرات برتر مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی انتخاب خواهیم کرد و با توجه به اینکه در هر وزن می‌توانیم ۲ کشتی‌گیر را معرفی کنیم، سایر نفرات را از میان بهترین کشتی‌گیران جام تختی انتخاب خواهیم کرد.

  به گزارش فارس، رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی روزهای سی‌ام بهمن و اول اسفندماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود که در گروه اول تیم‌های ایران، آذربایجان، سوئد و آلمان قرار دارند و تیم‌های روسیه، مجارستان، ارمنستان و ترکیه هم در گروه دوم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

  برچسب ها :

  نظرات