آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازیکنان تیم ملی به حرف های این کارشناس فوتبال خندیدند

  آوای شمال/ در حالیکه کارلوس کی روش  از همان استرالیا وارد یک جنگ لفظی تمام عیار با حمید درخشان و امیر قلعه نویی شد، حالا نوبت به آنالیزور اوست که فاز جدیدی از حملات را علیه مربیان ایرانی پیش ببرد. مهرداد خانبان، مصاحبه ای از بیژن ذوالفقارنسب، مربی اسبق تیم ملی روی صحفه اینستاگرام خود […]

  آوای شمال/ در حالیکه کارلوس کی روش  از همان استرالیا وارد یک جنگ لفظی تمام عیار با حمید درخشان و امیر قلعه نویی شد، حالا نوبت به آنالیزور اوست که فاز جدیدی از حملات را علیه مربیان ایرانی پیش ببرد.

  مهرداد خانبان، مصاحبه ای از بیژن ذوالفقارنسب، مربی اسبق تیم ملی روی صحفه اینستاگرام خود قرار داده و نوشته است که وقتی بازیکنان تیم ملی این مصاحبه را خواندند خنده شان گرفته بود!

  اما متن مصاحبه از چه قرار بود که اینچنین واکنشی را از سوی یکی از اعضای کادر کی روش برانگیخت؟

  بیژن ذوالفقارنسب پس از بازی دوستانه ایران مقابل عراق اظهار داشت: «امروز بازی‌ حساسی را پیش‌رو داشتیم. حساس به این دلیل که عراق حریف سنتی ما است. با این حال این بازی تاثیرات مثبتی در روند آماده سازی تیم ملی خواهد داشت.»

  وی افزود: «در مجموع ۱۷، ۱۸ بازیکن امروز بازی کردند که تعدادی از آنها اولین بازی ملی خود را انجام می‌دادند. پیروزی ایران بر عراق روحیه تیم ملی را بالا می‌برد و این موضوع به موقعیت تیم کمک زیادی می‌کند.»

  ذوالفقارنسب با بیان این که تیم ملی در نیمه نخست با سیستم ۲-۴-۴ به میدان رفت، اضافه کرد: «کارلوس کی‌روش ابتدا از دو فوروارد خوب استفاده کرد که عملکرد موفقی داشتند. کریم انصاری فرد و سردار آزمون زوج خوبی هستند و بازی امروز نشان داد هماهنگی خوبی دارند. در ادامه بازی وقتی به گل رسیدیم عراق سعی در جبران نتیجه‌ داشت و حتی یک پنالتی را نیز از دست داد اما کی‌روش با استفاده از تیموریان و همچنین چند بازیکن با تجربه بازی را کنترل کرد.»

  وی تصریح کرد: «در اواخر بازی تیم با سیستم‌ ۱-۵-۴ به بازی ادامه داد و سعی می‌کرد بازی را کنترل کند.»

  مهرداد خانبان در واکنش به این مصاحبه در اینستاگرام خود نوشت:

  «کارشناسی جناب ذوالفقارنسب در مورد بازی دوستانه ایران و عراق قبل از شروع جام ملت ها.

  توجه کنید که ایشون گفتند نیمه اول بازی با سیستم ۱_۵_۴ و نیمه دوم ۲_۴_۴ بازی کردیم. در صورتی که هرگز اینطور نبوده و تیم ملی ۳_۳_۴ بازی می کند!!!

  بازیکنان تیم ملی خنده شون گرفته بود وقتی خوندند حالا نمی دونم این شخص که سیستم کارشناسی رو نمی تونه تشخیص بده چطور به خودش اجازه می ده برخلاف جهت عموم مردم و کارشناس های دیگه از کارلوس کی روش انتقاد کنه؟؟؟؟ نه واقعا؟؟؟؟؟»

  خانبان که پس از گذاشتن این مطلب با انتقادات گسترده ای موجه شده بود پس از ساعاتی آن را حذف کرد و مطلب زیر را در توضیح این اقدام خود منتشر کرد.

  برچسب ها :

  نظرات