آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63569
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آذر, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  اظهارات مداخله‌جویانه غربی‌ها بر علیه ایران مصرف رسانه‌ای دارد/ ایران محور ثبات و آرامش منطقه

  خطیب جمعه مجمودآباد با اشاره به اظهارات مداخله جویانه نخست وزیر انگلیس در خصوص ایران گفت: این حرف‌ها مصرف رسانه‌ای دارد و ایران محور ثبات و آرامش منطقه است.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته محمودآباد با تبریک سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و هفته وحدت اظهار کرد: هفته وحدت از اقدامات مهم و ماندگار معمار کبیر انقلاب اسلامی بود که نتایج ارزنده‌ای در وحدت جهان اسلام داشت.

  وی با اشاره به سالروز تأسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: این مجموعه امروز به عنوان مجموعه‌ای راهبردی در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تبدیل شده است و اعضای حقیقی و حقوقی این شورا به عنوان راهبرد اندیشان نظام در عرصه‌های تصمیم‌سازی نقش ممتازی را ایفا می‌کنند و به عنوان رصد کننده ضربان فرهنگی اجتماعی کلیت نظام عمل می‌کنند.

  خطیب جمعه محمودآباد در ادامه به مسائل سیاسی منطقه اشاره کرد و افزود: جلسه شورای همکاری خلیج فارس که اخیرا تکشیل شد، حاوی سناریوهای تکراری ضد ایرانی بود که باید به کشورهای کوچک منطقه اعلام کنیم که این صحبت‌ها مصرف رسانه‌ای دارد و این کشورها جرأت هیچ گونه اقدامی را ندارند و اربابان آن ها نیز نمی‌توانند غلطی بکنند.

  موسوی خاطرنشان کرد: نخست وزیر انگلیس نیز در اظهارات مداخله جویانه خود در موضوع ایران باید بداند که منطقه و سرنوشت آن در اختیار نیروهای مقاومت و کشورهای مستقل محور مقاومت است و این انگلیس  است که عامل بی‌ثباتی و منازعات در منطقه بوده و هست.

  وی ایران را محور ثبات و آرامش منطقه عنوان و اظهار کرد: ایران همواره مانع تاخت و تاز استعمارگران و زورگویان جهانی بوده است و امروز ایران اسلامی بیش از گذشته میدان ابتکار عمل منطقه را در دست دارد و غربی‌ها باید رؤیای کدخدایی در منطقه و استسمار سیاست ایران هراسی و ادامه چپاول منطقه را رفته‌ رفته به گورستان تاریخ ببرد.

  خطیب جمعه محمودآباد در بخش پایانی خطبه‌های نماز جمعه به موضوع تحولات سوریه به ویژه آزادی حلب اشاره کرد و تصریح کرد: شهر حلب به عنوان قلب سیاسی و اقتصادی سوریه در آستانه آزادی است و به تکاپو افتادن حامیان ترورسیت‌ها و کشورهای غربی برای ایجاد آتش‌بس فوری در سوریه نشان از اهمیت این عملیات جبهه مقاومت و ارتش سوریه دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات