آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 24 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63559
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ آذر, ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  بارش شدید برف، برق ۱۳ روستای شهرستان محمودآباد را قطع کرد

  فرماندار محمودآباد گفت : استمرار شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف موجب قطعی برق در 13 روستای این شهرستان شد .

  آوای شمال/ یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: از شامگاه روز چهارشنبه بارش برف در محمودآباد آغازو به علت بارش سنگین برف برق ۱۳ روستای این شهرستان با قطعی مواجه شد که تا عصر امروز برق تمامی این مناطق وصل خواهد شد.

  وی ادامه داد: خوشبختانه با هوشیاری عوامل راهداری کلیه راه های مواصلاتی این شهرستان و روستاها باز بوده و تردد در آن جریان دارد.

  یوسف پور گفت: با تلاش شرکت توزیع نیروی برق تا پیش از ظهر برق ۳ روستا وصل شده و برق سایر روستاها نیز تا عصر امروز وصل خواهد شد.

  رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان محمودآباد گفت: کاهش شدید دما و بارش بیش از ۷ سانتیمتر برف موجب تعطیلی مدارس این شهرستان در تمام مقاطع تحصیلی شد که این تعطیلی به منظور پیشگیری از هرگونه حادثه ای برای دانش آموزان بوده است.

  فرماندار شهرستان محمودآباد از آماده باش کلیه دستگاه های خدمات رسان در محمودآباد خبر داد و گفت: از نخستین ساعت بارش برف در محمودآباد به کلیه دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران اعلام آماده باش شده و تا پایان ساعت بارش برف دستگاه ها موظف به حضور و امداد رسانی به مناطق نیازمند می باشند.

  یوسف پور همچنین با اشاره به قطع برق در روستاهای بخش مرکزی به علت بارش برف گفت: متاسفانه به علت قطع برق آب ۸  روستای بخش مرکزی قطع می باشد که تمام اهتمام دستگاه های متولی بر این است که هر چه سریعتر برق چاه ها وصل شده  و این چاه ها به مدار توزیع بازگردند.

  به گزارش آوای شمال، شهرستان محمودآباد جزء معدود شهرهای ساحلی استان مازندران می باشد که بارش نزولات الهی قالبا به صورت بارش باران بوده و بارش برف پس از ۳  سال در این شهرستان موجب ایجاد شور و نشاط در بین شهروندان شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات