آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ , Tuesday 22 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63351
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با برگزاری مسابقات در محمودآباد:

  نفرات برتر نوجوانان و جوانان کشتی ساحلی مشخص شدند

  نفرات برتر رقابت‌های کشتی ساحلی قهرمانی نوجوانان و جوانان استان مازندران در محمودآباد مشخص شدند.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای شمال، روز نخست رقابتهای کشتی ساحلی قهرمانی استان مازندران در دو رده سنی نوجوانان و جوانان صبح و عصر امروز در ساحل دارائی شهرستان محمودآباد برگزار شد.
  در روز نخست  این رقابتها  ۱۰۶ کشتی‌گیر از ۱۹ شهر استان مازندران با یکدیگر به رقابت پرداختند که در رده سنی نوجوانان ۴۶کشتی‌گیر و جوانان ۶۰کشتی گیر حضور داشتند.
  در بخش تیمی این رقابتها در رده نوجوانان، تیم ‌های شهرستان آمل و قائمشهر مشترکاً با ۲۵ امتیاز به مقام نخست دست یافتند و بابل با کسب ۲۲ امتیاز سوم شد.
  در  بخش تیمی جوانان شهرستان‌های ساری، بابل به ترتیب با ۳۰ امتیاز و تعداد مدال طلای بیشتر اول و تیم بابل دوم شد و شهرستان نور با کسب ۲۸ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
  رده بندی انفرادی این رقابت ها به شرح زیر است:

  رده نوجوانان:

  عبداله شیخ‌اعظمی از نور، امیرحسین اسماعیلی از قائم‌شهر به‌ترتیب رتبه‌های اول و دوم و محمدرضا منصوری از آمل و سیدمحمدحسین کاظمی از بابل در وزن ۷۰ کیلوگرم مقام سوم مشترک را کسب کردند.

  در وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم عباس فروتن از بابل مقام نخست، امیررضا صحرایی از بهنمیر مقام دوم، شایان شلکی از قائم‎شهر و امیرحسین زارع از آمل مقام سوم مشترک را در این وزن کسب کردند.

  رده جوانان:

  در رده جوانان در وزن ۶۰ کیلوگرم سیدحسین ساداتی از ساری، علی شیخ‌اعظمی از نور مقام‌های اول و دوم و علی احمدی از بهشهر و امیرحسین یحیی‌تبار از بابل به‌صورت مشترک مقام سوم را کسب کردند.

  حسین عباسپور از ساری، هادی رستمی از قائم‌شهر به‌ترتیب مقام‌های اول و دوم  و آرمین کمرلویی از آمل و یوسف روحی از قائم‌شهر حائز مقام سوم مشترک وزن ۷۰ کیلوگرم رده جوانان شدند.

  سجاد سیدی از ساری مقام نخست، فریبرز بابائی از قائم‌شهر مقام دوم، شهریار محمودی از بابل و امیرحسین پورزاد از نور سوم مشترک وزن ۸۰ کیلوگرم را در این دوره از مسابقات کسب کردند.

  در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم توکل اسدیان از جویبار، عرفان جعفری از نور به‌ترتیب مقام‌های اول و دوم و محمد علی‌تبار از بابل و مهدی فلاح از بندپی غربی مقام سوم مشترک را کسب کردند.

  برچسب ها :

  نظرات