آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ , Tuesday 22 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63317
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد خبر داد

  برگزاری نشست‌ هم‌اندیشی ورزشی در محمودآباد

  برگزاری نشست روسا و نواب رئیسان هیأت‌های ورزشی، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی با نماینده مجلس و مسؤولان نخست شهرستان در هفته‌های آینده خبر داد.

  آوای شمال/ مسعود یوسفی عصر امروز در نشست مشترک هم‌اندیشی روسای هیأت‌های ورزشی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه هیأت‌های ورزشی بازوان ورزش شهرستان هستند، اظهار کرد: نشست تخصصی و فنی را با روسا و نایب روسای هیأت‌های ورزشی شهرستان با هدف ارائه راهکارهای اصلی و اساسی ورزش شهرستان برگزار می‌کنیم.

  وی با تاکید بر لزوم برنامه محور بودن هیأت‎ها اظهار کرد: هیأت‎هایی می‌توانند موفق باشند که برنامه داشته و بر مبنای آن حرکت و هدف‌گذاری کنند.

  یوسفی در ادامه با بیان اینکه نگاه من به ورزش، اقتصادی است، افزود: باید نقش ورزش را در اقتصاد تعیین کنیم و بپذیریم که ورزش یک تولیدکننده است.

  وی تصریح کرد: ورزش می‌تواند در اقتصاد تاثیرگذار باشد، تاثیرش هم محدود نیست، یعنی اگر پارامترهای تاثیرگذار را بررسی کنیم، چه از بعد جامعه‌شناسی و چه از بعد روان‌شناسی جامعه و چه در بعد اقتصاد کلان، متوجه این موضوع می‌شویم که نگاه اقتصادی به ورزش لازمه پویایی ورزش است.

  سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد به بحث افزایش سرانه ورزشی، تشکیل تعاونی ورزشی با همکاری و تعامل با اداره کار، رایزنی با شهرداری درباره استند و بنرها در سطح شهر مختص ورزش، تشکیل صندوق حمایت از ورزشکاران، پیشکسوتان و قهرمانان و تعامل با آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، بخشداران و دهیاران روستاها برای توسعه و افزایش سرانه ورزشی در سطح روستاها و مسائلی از همین دست بخشی دیگر از برنامه‎های یوسفی به شمار می‌آمد.

  یوسفی در پایان از برگزاری نشست روسا و نواب رئیسان هیأت‌های ورزشی، پیشکسوتان، قهرمانان ورزشی با نماینده مجلس و مسؤولان نخست شهرستان در هفته‌های آینده خبر داد.

   

  برچسب ها :

  نظرات