آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , Sunday 17 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63315
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد خبر داد

  اختصاص ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه آبرسانی محمودآباد

  فرماندار محمودآباد از اختصاص یک‌میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از ردیف تملک و دارایی شهرستان به‌ منظور اصلاح و تقویت شبکه آبرسانی شهر محمودآباد و سرخرود در سال‌جاری خبر داد.

  خبرگزاری فارس: اختصاص 1.5 میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح شبکه آبرسانی محمودآباد

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور امشب در آئین تکریم و معارفه رئیس اداره آب و فاضلاب شهری محمودآباد که با حضور ذبیح‌الله ذاکری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران و روسای ادارات این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: دوران مدیریت و مسؤولیت فرصتی است برای خدمت خالصانه به مردم و این دوران گذرا و به صورت امانت بوده و باید برای استفاده را برای گره گشایی از مشکلات شهروندان بهره برد.

  وی افزود: با وجود تنگناهای مالی موجود اقدامات خوبی در حوزه این اداره صورت گرفته و امسال شاهد احداث ۱۰ کیلومتر شبکه ساماندهی فاضلاب در شهر محمودآباد هستیم.

  فرماندار محمودآباد همچنین با اشاره به مشکلات آب آشامیدنی اهالی بخش و شهر سرخرود اظهار کرد: با توجه به توسعه شهر سرخرود به‌منظور تامین آب آشامیدنی در این منطقه نیازمند ۳۳ کیلومتر افزایش طول شبکه در این شهر هستیم.

  وی همچنین از اختصاص یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار از ردیف تملک و دارایی شهرستان به‌ منظور اصلاح و تقویت شبکه آبرسانی شهر محمودآباد و سرخرود در سال‌جاری خبر داد.

  یوسف‌پور همچنین از تخصیص ۲۲ میلیون یورو اعتبار از ردیف اعتبارات بانک توسعه اسلامی به‌منظور احداث و اصلاح شبکه ساماندهی آبهای سطحی و فاضلاب در شهرستان محمودآباد خبر داد و گفت: تحولاتی در راستای ارتقای بهداشت محیط عمومی و حفظ محیط زیست از سوی دولت در شهرستان شاهد خواهیم بود.

  به گزارش فارس، در پایان این مراسم طی حکمی از سوی ذبیح‌الله ذاکری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران عبدالهاشم رضاپور به عنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهری محمودآباد منصوب و از زحمات رضا علی آملی جلودار تقدیر و تشکر شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات