آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63314
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور ومحمودآباد:

  شهروندان به بیمارستان شهدای محمودآباد اعتماد کمی دارند

  نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان شهدای محمودآباد در حد درمانگاه است و تجهیز آن در اولویت متولیان بهداشت و درمان در استان قرار گیرد.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی شامگاه روز دوشنبه در جلسه موانع ومشکلات بخش بهداشت و درمان این شهرستان که با حضور جان بابایی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران، فرماندار محمودآباد و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیران ادارات مربوطه در فرمانداری شهرستان محمودآباد برگزار شد، اظهار کرد: بیمارستان شهدای محمودآباد از کمبود امکانات و پزشک متخصص رنج می برد که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

  وی افزود: در طول روز، تعداد کثیری از شهروندان شهرستان برای درمان به شهرهای همجوار مراجعه می کنند که این وضعیت باید به نحوی سامان یابد که مردم به بیمارستان شهدا محمودآباد اعتماد کنند.

  دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بیمارستان شهدا نیازمند تجهیز وتوسعه است، گفت: ارتقای بیمارستان به ۶۴ تخت درمانی در دستور کار قرار گیرد.

  وی با بیان اینکه بهداشت و سلامت جامعه بسیار حائز اهمیت است، تصریح کرد: رشد و پویایی سطح سلامت جامعه با شاخص های بهداشتی و درمانی ارتقا می یابد.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارتقای شاخص های بهداشتی و درمانی و احداث مکان های مختلف بهداشتی به افزایش سطح سلامت جامعه و رشد و پویایی بیشتر آن منجر می شود.

  به گزارش ایسنا، فرماندار شهرستان محمودآباد نیز در این جلسه گفت: در فصل گردشگر پذیر این شهرستان میزبان ملی است و باید امکانات ملی نیز داشته باشد.

  یحیی یوسف پور افزود: بیمارستان شهدا محمودآباد از کمبود نیروی انسانی و تجهیزات رنج می برد و با توجه متولیان استان وضعیت مطلوب تری پیدا خواهد کرد.

  وی خاطرنشان کرد: اورژانس محمودآباد با داشتن ۵ پایگاه و ۱۲ نیروی انسانی جوابگوی نیازهای شهرستان نیست و طبق استاندارد نیازمند ۱۸ نیروی متخصص دیگر است.

  برچسب ها :

  نظرات