آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63313
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرمایه گذاران چینی از شهرستان محمودآباد بازدید کردند

  سرمایه گذاران چینی از شهرستان محمودآباد بازدید کردند.

  آوای شمال/ یحیی یوسف پور در دیدار با سرمایه گذاران چینی در فرمانداری شهرستان محمودآباد گفت: این شهرستان از ظرفیت‌ها و موهبت‌های خدادادی بسیاری مانند دریا، جنگل، زمین‌های حاصل‌خیز برخوردار است که می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری باشد.

  وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از کشورهای دنیا برای سرمایه‌گذاری در ایران و به ویژه مازندران اعلام آمادگی کرده‌اند، افزود: شرایط سرمایه‌گذاری در ایران در دوران پسابرجام بهبود یافته و با توجه به امنیت مطلوب، کشورهای مختلف تمایل به سرمایه‌گذاری در ایران دارند.

  فرماندار محمودآباد اضافه کرد: دولت مسیر سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در بخش‌های مختلف را هموار کرده و مدیریت استان و شهرستان نیز برای آسان‌سازی شرایط سرمایه‌گذاری، آمادگی دارد.

  یوسف پور گفت: اجرای برجام، نقش بسیار مهمی در توسعه روابط با کشورهای خارجی داشته است.

  فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: شهرستان در حوزه گردشگری، صنعت و صنایع تبدیلی کشاورزی برای سرمایه‌گذاری آمادگی کامل دارد.

  وی افزود: محمودآباد در تولید گل و گیاهان زینتی و شاخه بریده در مازندران رتبه اول و در تولید ماهیان گرمابی جایگاه بسیار خوبی دارد.

  فرماندار محمودآباد گفت: ۳۳ کیلومتر نوار ساحلی، ۱۸ هزار هکتار زمین شالیزاری و ظرفیت بکر دریا می تواند شرایط بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی باشد.

  یوسف پور تصریح کرد: حضور صنایع تبدیلی سبز و های تک بخش کشاورزی، تولید و پرورش ماهیان در قفس دریایی و اکوتوریسم بکر نشانگر بهره مندی شهرستان محمودآِباد و فراهم بودن شرایط برای سرمایه گذاری است.

  به گزارش ایسنا، گو جیانگ مدیر بازرگانی خاورمیانه شرکت دولتی ساینوهایدرو راس هیاتی هشت نفره با فرماندار و شهرداران محمودآباد و سرخ رود و بخشداران مرکزی و سرخ رود دیدار و گفت وگو کرده و آمادگی خود را برای احداث نیروگاه برقی و کارخانه بازیافت زباله و احداث هتل و پروژه های تفریحی ترویستی اعلام داشته کردند.

  برچسب ها :

  نظرات