آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ , Tuesday 22 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63311
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبر داد

  تجهیز، توسعه و ارتقای بیمارستان شهدای محمودآباد

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تجهیز، توسعه و ارتقای بیمارستان شهدای محمودآباد در دستور کار قرار دارد و به‌زودی شاهد این تغییرات هستیم.

  آوای شمال/ قاسم جان‌بابایی امروز در جلسه بررسی موانع و مشکلات بخش بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار کرد: تجهیز، توسعه و ارتقای بیمارستان شهدای محمودآباد در دستور کار قرار دارد و به‌زودی شاهد این تغییرات هستیم.

  وی با اشاره به اینکه امسال تعداد متخصصان بخش‌های مختلف در این بیمارستان افزایش می‌یابد، افزود: در هفته‌جاری یک دستگاه آمبولانس بعد از طی روند شماره‌گذاری وارد ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان محمودآباد می‌شود.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه احداث کلینیک تخصصی و مراکز بهداشت و درمان یکی از شاخصه‌های رشد شهرستان است، تصریح کرد: کلینیک تخصصی هفت‌تیر محمودآباد به‌زودی تجهیز می‌شود.

  این مسؤول بیان کرد: مراکز بهداشتی و درمانی دو روستای ملاکلا و احمدآباد این شهرستان تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

  جان‌بابایی درباره کمبود پزشک متخصص و مشکلاتی که برای شهروندان محمودآبادی ایجاد می‎شود، گفت: نیروی متخصص کمی در کشور داریم، شرمنده مردم شهرستان شدیم و برای تخصیص پزشک متخصص یک مقداری وقفه داشتیم و البته تا چند روز آینده سه پزشک متخصص به کادر درمان بیمارستان شهدای محمودآباد و طی دو ماه آینده هم دو پزشک متخصص دیگر هم اضافه می‎شوند تا مشکل بیماران این شهرستان حل شود.

  وی درباره برنامه‎های آینده دانشگاه علوم پزشکی در استان، ادامه داد: ۷۰ مرکز بهداشتی درمانی روستایی داریم که سه مرکز در محمودآباد است و ۱۴ کلینیک ویژه‌ در دست ساخت تا پایان سال به اتمام می‎رسد.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه حدود ۴۰ مرکز زایمان داریم که فردا به‌صورت سراسری افتتاح می‎شود، گفت: از دیگر برنامه‎ها بهره‌برداری از ۶ مرکز درمان سرطان در استان است که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‎رسد.

   

  برچسب ها :

  نظرات