آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63291
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد:

  هزینه در امر ورزش، سرمایه گذاری بزرگ برای پویایی، نشاط و سلامت جامعه است

  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد با اشاره به رویکرد این اداره نسبت به توسعه ورزش، گفت: به اعتقاد ما هزینه در امر ورزش ، سرمایه گذاری بزرگ برای پویایی، نشاط و سلامت جامعه است.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای شمال، مسعود یوسفی بعدازظهر امروز درجمع صمیمی با مسئولان اول شهرستان گفت: برای داشتن یک جامعه و مجموع فعال و پویا نیازمند انجام هزینه هایی هستیم که بهترین مقوله در این میان ورزش می باشد که هزینه در این بخش، در حقیقت یک نوع سرمایه گذاری بزرگ محسوب می شود.
  وی افزود: باید نقش ورزش را در اقتصاد تعیین کنیم و بپذیریم که ورزش یک تولید کننده است.
  ورزش می‌تواند در اقتصاد تاثیرگذار باشد، تاثیرش هم محدود نیست؛ یعنی اگر پارامترهای تاثیرگذار را بررسی کنیم، چه از بعد جامعه‌شناسی و چه از بعد روان‌شناسی جامعه و چه در بعد اقتصاد کلان، متوجه این موضوع می‌شویم.
  مسعود یوسفی با اشاره به اولویت کاری خود برای شروع خدمت در جایگاه مدیریت ورزش شهرستان ، گفت: اولویت اول من افزایش سرانه فضای ورزشی شهرستان است اولویت های بعدی حمایت از ورزش قهرمانی وحمایت و توسعه ورزش همگانی و همچنین توجه به برنامه های حوزه ی جوانان است.
  سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد در ادامه ایجاد بستر های توسعه ورزش های تیمی و قهرمانی، همچنین توسعه فضاهای ورزشی در شهرستان را از نقاط قوت اداره ورزش و جوانان دانست و افزود: این شهرستان دارای پتانسیل های بالایی است و می توان با برنامه ریزی مناسب، استعدایابی و هدایت ورزشکاران، افتخارات متعددی برای شهرستان کسب کرد.
  یوسفی در پایان از افراد و گروه‎های مختلف اعم از، مدیرکل، فرماندار شهرستان بابت حسن اعتمادشان، پیشکسوتان، هیئتهای ورزشی، اصحاب رسانه، همه مسئولان دستگاههای اجرایی که کمک شایانی را در راستای بهبود و پیشرفت ورزش محمودآباد در سالهای گذشته انجام دادند، قدردانی و اظهار امیدواری کرد که با کمک و مساعدت همه مسئولینی از جمله نماینده مجلس، مدیر کل، فرماندار و تمامی دوستداران ورزش با تدوین برنامه عملیاتی و استراژی که مد نظر داریم کارهای بزرگ تری را در عرصه ورزش و جوانان شهرستان انجام و در صورت حمایتهای لازم، جایگاه این شهرستان را ارتقا دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات