آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ , Saturday 16 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63289
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  ظرفیت بالای شهرستان برای استارت و احیاء ورزش های ساحلی/ نگاه اقتصادی به ورزش لازمه پویایی ورزش است

  فرماندار شهرستان محمودآباد با اشاره به نگاه دولت به حوزه ورزش گردشگری و توسعه ورزشهای تفریحی و آبی به عنوان یک ظرفیت اقتصادی در مناطق ساحلی افزود: وجود 33 کیلومتر نوار ساحلی و هدایت و برنامه ریزی صحیح و دقیق این شهرستان ظرفیت خوبی برای استارت‌ زدن ورزش‌های ساحلی در کنار دریا را دارد.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای شمال، فرماندار شهرستان محمودآباد در جمع صمیمی که با حضور نماینده مجلس، فرمانده نیرو انتظامی و اهالی ورزش در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان محمودآباد برگزار شد با اشاره به نگاه دولت به حوزه ورزش گردشگری و توسعه ورزشهای تفریحی و آبی به عنوان یک ظرفیت اقتصادی در مناطق ساحلی گفت:وجود ۳۳ کیلومتر نوار ساحلی و هدایت و برنامه ریزی صحیح و دقیق این شهرستان ظرفیت خوبی برای استارت‌ زدن ورزش‌های ساحلی در کنار دریا را دارد.

  یوسف پور افزود: مسئله ورزش یک نگاه تخصصی است چرا که در سایه ورزش ما می‌توانیم غرور، افتخار و انسجام بیشتر را شاهد باشیم، در سایه توسعه ورزش ما می‌توانیم شاهد سلامت جسمی و روحی و اجتماعی در کشورمان باشیم، در سایه ورزش ما می‌توانیم به توسعه اقتصادی نیز نگاه کنیم. چرا که صنعت ورزش زمینه‌ای برای اشتغال در جامعه است بنابراین هم باید به ورزش حرفه‌ای و هم به ورزش قهرمانی و هم به ورزش عمومی توجه داشت.
  وی با اشاره اهمیت ورزش همگانی در شادابی جامعه، تصریح کرد: باید به توسعه زیرساخت‌ها کنار ترغیب مردم به ورزش اهمیت بدهیم تا اثربخشی بیشتر آن در میان اقشار مختلف مردم شاهد باشیم.
  فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه بعضی از کشورها و شهرها را با ورزش معرفی کرد گفت: مردم برخی از شهرهای کشورمان را با ورزش می شناسند و با توجه به اینکه ورزش همگانی و قهرمانی ملزم و مکمل هم هستند ولی توجه به ورزش قهرمانی از ضرورت ویژه ای به لحاظ معرفی شهرستان برخوردار است.
  یوسف پور گفت: شهرستان محمودآباد از استعدادهای ورزشی زیادی برخوردار است که باید ضمن تکریم و تجلیل از چهرهای سرشناس ورزشی و معرفی الگوهای برتر به نسل جوان جامعه ، نسبت به شناسایی سایر استعدادهای ورزشی برنامه ریزی و اقدام عملیاتی صورت گیرد.
  رییس شورای ورزشی شهرستان محمودآباد ادامه داد: تمرکز بر رشته های ورزشی که دارای ظرفیت و پتانسیل بیشتری در شهرستان هستند باید در اولویت باشند زیرا با مدیریت، هدایت و برنامه ریزی صحیح و تعامل دستگاههای متولی امر ورزش، این رشته ها خواهند توانست در عرصه های ورزش کشور و حتی بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات