آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63287
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم شهرستان های محمودآباد و نور:

  توجه به استعدادیابی در شهرستان عامل مهمی در توسعه ورزش قهرمانی است

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی، توسعه ورزش و قهرمان پروری در اولویت کار اداره ورزش و جوانان محمودآباد قرار گیرد.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای شمال، ظهر امروز نشست صمیمی رئیس اداره ورزش و جوانان با اسماعیلی نماینده مردم محمودآباد و نور، یوسف پور فرماندار، شالیکار فرمانده نیرو انتظامی، حسین توکلی قهرمان المپیک۲۰۰۰ سیدنی و دیگر مسئولان و همراهان در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان محمودآباد برگزار شد.
  نماینده مردم شهرستانهای محمودآباد و نور در خصوص اصلی ترین فعالیت یوسفی، اظهار کرد: توسعه ورزش بزرگترین کاری است که رئیس اداره ورزش و جوانان باید در طول مدت مدیریت خود انجام دهد.
  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: همه رشته های ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد تا ضمن کشف استعدادها، همه افراد جامعه به صورت تخصصی به ورزش بپردازند و در این صورت است که جامعه ای سالم و با نشاط خواهیم داشت.
  اسماعیلی اضافه کرد: همه نهادها و مسؤولان باید در کنار هم برای پیشبرد اهداف تلاش کنند و در این صورت است که نتیجه مطلوب چند برابر می شود.
  وی با اشاره به اینکه به‌عنوان نماینده مردم هر کاری در حد توان باشد را انجام می‌دهم، خاطرنشان کرد: حتماٌ این امید را می‌دهم که از ظرفیت‌هایی که وجود دارد بیشترین بهره را ببریم.
  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در هر کاری فراز و نشیب‌هایی وجود دارد، ادامه داد: مدیری موفق است که از کمترین منابع و امکانات بیشترین استفاده و تاثیر را ببرد و این تحقق یافتنی است.
  وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: آموزش، محور توسعه در ورزش و جوانان شهرستان است و مقوله ورود علم به ورزش و خروج از ورزش سنتی در ورزش شهرستان نمود بیشتری پیدا کند و بایستی گام های مهمتری در این زمینه برداشته شود.
  دکتر اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه استعدادیابی و شناسایی قهرمانان جدید به ورزش کشور و جهان را اولویت اداره ورزش و جوانان شهرستان محمودآباد دانست و بیان کرد: تولید قهرمان هدف ماست و باید شرایطی فراهم شود ده ها حسین توکلی در سطح جهان و المپیک در شهرستان پرورش دهیم و این با پشتکار، همت ،همدلی و حمایت دور از ذهن نیست.

  برچسب ها :

  نظرات