آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ , Sunday 17 February 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63284
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی:

  مقابله با سیاست‌های خصمانه آمریکا دستاورد یوم الله ۱۳ آبان است

  عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: مقابله با سیاست‌های خصمانه آمریکا و تلاش برای حفظ تمامیت ارضی و صلابت ایران اسلامی و پایداری از ارزش‌های انقلاب از مهم‌ترین هدف و دستاورد یوم الله ۱۳ آبان است.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان یوم الله ۱۳ آبان این شهرستان آمریکا را مصداق بارز شیطان بزرگ دانست.

  وی افزود: رهبر معظم انقلاب اگر بر دشمنی و حیله‌گری آمریکا به عنوان شیطان و دشمن اصلی این نظام تاکید دارند این موضوع به سبب دخالت‌ها، کارشکنی‌ها و مواضع خصمانه این کشور در مقابل حکومت‌های اسلامی بالاخص ایران اسلامی است.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش آمریکا در کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، سرنگونی دولت مصدق، دفاع از رژیم تا دندان مسلح پهلوی، حمایت از گروه‌های ضد انقلاب، سرنگونی هواپیمای مسافربری و تحریم‌های متعدد اقتصادی گفت: آمریکا نمی‌خواهد ملت‌های دنیا روی پای خود بایستند و از توانایی‌های خود استفاده کنند و استمعارگری از ویژگی‌های بارز این مزدور بزرگ است.

  اسماعیلی مقابله با سیاست‌های خصمانه آمریکا و تلاش برای حفظ تمامیت ارضی و صلابت ایران اسلامی و پایداری از ارزش‌های انقلاب را مهم‌ترین هدف و دستاورد یوم الله ۱۳ آبان برشمرد و دو هدف مهم استکبار را ترویج خشونت و اسلام آمریکایی عنوان کرد.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، سپاه و بسیج را ظرفیت مهم و استثنایی برای کشور دانست و گفت: امروزه دشمن در جبهه جنگ نرم به مقابله با ما برخواسته و ماهواره و شبکه‌های مجازی و پخش اخبار کذب و مضامینی با محوریت ترویج لاابالی‌گری و فساد و فحشا همگی نشان از اهداف پلید و شوم دشمنان قسم خورده نظام برای فروپاشی کانون گرم خانواده‌ها و انحراف فرهنگی و مذهبی جوانان است.

  برچسب ها :

  نظرات