آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 63224
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آبان, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد خبر داد

  تقدیر از پرسنل کاشف موادمخدر و برنج سرقتی توسط فرماندهی انتظامی محمودآباد

  با حضور مسوولان شهرستان محمودآباد از کاشفین 38 کیلو تریاک و 16 تن برنج مسروقه به منظور تشویق و روحیه دادن به سایر پرسنل نیروی انتظامی درستاد فرماندهی محمودآباد تجلیل شد.

  آوای شال/ با حضور فرماندار شهرستان محمودآباد، بخشدار سرخ رود، بخشدار مرکزی، سرپرست اداره ورزش و جوانان و فرمانده انتظامی و پرسنل تحت امر این مجموعه از مامورین وظیفه شناس انتظامی شهرستان محمودآباد در نمازخانه ستاد انتظامی تجلیل شد.

  زمان شالیکار فرمانده انتظامی محمودآباد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در این‌باره گفت: پرسنل فرماندهی بخش سرخ رود با هماهنگی با دایره مبارزه با مواد مخدر شهرستان در ماه گذشته موفق به کشف ۳۸ کیلو گرم تریاک از چهار نفر سوداگر مرگ که به بهانه توریست بودن یک واحد ویلایی را در روستای ساحلی درویش آباد اجاره کرده بودند و قصد داشتند این مقدار مواد افیونی را در سطح شهرستان پخش نمایند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

  وی افزود: در مورد دیگری دو نفر راننده کامیون با دستکاری در پلاک خودرو و جعل بارنامه مقدار ۱۶ تن برنج یک تاجر برنج را که قرار بود به همدان حمل شود با ترفند به شهرستان بروجرد بردند که با نیابت قضایی  پلیس دایره اطلاعات و امنیت با تلاش شبانه روزی و اقامت ۶ روزه پلیس امنیت در بروجرد موفق به دستگیری سارقین و برگرداندن اموال مسروقه به مالباخته شدند.

  فرمانده انتظامی محمودآباد با توجه به این دو ماموریت حساس و موفق پرسنل تحت امر این فرماندهی اظهار داشت: از اینکه پرسنل ما موفق شدند با وظیفه شناسی و تلاش شبانه‌روزی رضایت مردم شهرستان را جلب کنند بر خودمان وظیفه دانستیم که با حضور فرماندار محترم و سایر مسوولان شهرستان از این پرسنل تجلیل گردد.

  شالیکار در پایان به مردم و کشاورزان شهرستان توصیه کرد: با توجه به ارزش بسیار زیاد برنج در هنگام فروش این محصول استراتژیک حتما پلاک خودروی حمل برنج را از پلیس ۱۱۰ استعلام نموده تا اصالت خودرو و مالک آن مشخص شود و خدایی ناکرده دسترنج یک سال کشاورزان زحمت کش توسط عده‎ای افراد سود جو به یغما نرود.

  برچسب ها :

  نظرات