آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6266
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  فانی از مجلس کارت زرد دوم را گرفت/ دولت یازدهم ۹ کارته شد

  آوای شمال/ در جلسه علنی امروز مجلس وزیر آموزش پرورش به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ داد که نمایندگان مجلس از پاسخ های وی قانع نشدند. وکلای ملت با رأی ۷۴ موافق، ۱۱۴ رأی مخالف و ۱۴ رأی ممتنع از ۲۱۵ نماینده حاضر در جلسه از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند. وزیر آموزش […]

  آوای شمال/ در جلسه علنی امروز مجلس وزیر آموزش پرورش به سوال نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه پاسخ داد که نمایندگان مجلس از پاسخ های وی قانع نشدند.

  وکلای ملت با رأی ۷۴ موافق، ۱۱۴ رأی مخالف و ۱۴ رأی ممتنع از ۲۱۵ نماینده حاضر در جلسه از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

  وزیر آموزش و پرورش پیش از این یک کارت زرد دیگر هم دریافت کرده بود که امروز دومین کارت زرد خود را از پارلمان اخذ کرد و بدین ترتیب در یک قدمی استیضاح قرار گرفت.

  پیش از این نیز نادر قاضی‌پور در یکی از جلسات گذشته مجلس با استناد به ماده ۲۰۹ در تذکری در صحن علنی گفته بود: بنده و تعدادی از نمایندگان در مورد استخدام پیش‌دبستانی‌ها از وزیر آموزش و پرورش سوالی را مطرح کردیم که در دستور امروز مجلس قرار نگرفت. آقای فانی موقع اخذ رأی اعتماد از مجلس و در واکنش به سوال ما در خصوص استخدام پیش دبستانی‌ها گفت که در دوران کاری‌اش این کار را انجام می‌دهد، اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است.

  وی همچنین به میهمانی های وزیر اشاره کرده بود و گفته بود: این سوالات باید در جلسه علنی امروز مطرح شود بعضاً هر بار که سوالی از وزیر پرسیده می‌شود آن وزیر مهمانی می‌دهد. می‌توانید از قسمت متروپل مجلس بپرسید که شب گذشته چند ماشین به نمایندگان داده‌اند تا به وزارت آموزش و پرورش برای مهمانی بروند.

  برچسب ها :

  نظرات