آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ , Saturday 17 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62465
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مهر, ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > سیاسی
 •   

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

  دلبستگی به آمریکا مهم‌ترین خطر کنونی انقلاب اسلامی/ دوقطبی‌سازی جامعه ترفند جدید دشمن

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمایل به پیوند با آمریکا خطرناک‌ترین مسأله امروز است، متأسفانه شاهد حرکت خزنده‌ای در راستای هزینه کردن عمق استراتژیک ایران با به راه‌اندازی برجام 2 و 3 هستیم.

  حجت‌الاسلام‌ علی سعیدی در گلستان شهدای اصفهان در جمع کارکنان یگان‌های سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان اظهار کرد: آگاهی از اتفاقات زمان موجب جلوگیری از شبیخون دشمن خواهد شد و عدم توجه به ظرافت‌ها در جامعه انقلابی اساس عقب‌افتادگی انقلاب اسلامی را فراهم خواهد کرد.

  وی در ادامه با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری به صورت مستمر افزود: رهبر معظم انقلاب همیشه بر لزوم شناخت از ظرافت‌های جنگ نرم، ماهیت آن، بازسازی درونی قدرت، استحکام نظام و شیوه‌های استکبار ستیزی تأکید دارند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مذموم دانستن اقتصاد عاریتی گفت: تأکید بر اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب به دلیل دلباختگی برخی در درون کشور به اقتصاد عاریتی است.

  سعیدی همچنین به مسأله نفوذ اشاره کرد و بیان داشت: تغییر نگرش مسؤولان و جامعه و دل بستن به شیطان بزرگ زمینه‌های نفوذ در کشور را فراهم می‌کند و باید به آن توجه ویژه داشت.

  * دشمن به دنبال تحریف شخصیت امام راحل است

  وی یکی دیگر از مصداق‌های نفوذ و تضعیف انقلاب را تقدس زدایی از شخصیت امام راحل و تحریف افکار و اندیشه‌های ایشان دانست و گفت: این نشان می‌دهد برخی در داخل کشور با جریان انقلابی‌گری و ایستادگی در برابر آمریکا مشکل دارند.

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مشکلات عمده انقلاب را فاصله گرفتن برخی مسؤولان از اصول انقلاب و تغییر موضع آنان دانست و افزود: جهاد کبیر به معنای عدم اطاعت از دشمن در هر دوره زمانی و مبارزه با دشمن از نظر اقتصادی، فکری و فرهنگی با همه توان است.

  سعیدی اذعان کرد: استکبار جهانی در همه حال به فکر استحاله و تغییر ماهیت حقوقی نظام است و قصد آنان خالی کردن نظام از ارزش‌ها و اصول واقعی آن است تا نظام از استکبار ستیزی فاصله بگیرد.

  وی با اشاره به فروپاشی شوروی مطرح کرد: تغییر در باور جامعه و تغییر در مجلس زمینه فروپاشی شوروی را فراهم کرد.

  * دوقطبی‌سازی جامعه به مثابه ترفند جدید دشمن

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو قطبی سازی جامعه را دیگر ترفند دشمن خواند و تصریح کرد:  آنان قصد دارند اصولگرا و اصلاح طلب را به گروه‌های موافق و مخالف نظام اسلامی تبدیل کنند و اختلافات سلیقه‌ای در نظام را به اختلاف علیه نظام تبدیل کنند.

  سعیدی در ادامه به فتنه شیعه لندنی اشاره کرد و افزود: این روزها تلاش برخی با پول بیت‌المال و استفاده از نام یک مرجع تقلید در راستای ضربه زدن به اسلام متمرکز شده‌اند.

  وی موضوع عاشورا را موضوعی مملو از محتوای انقلابی‌گری توصیف کرد و گفت: مفهوم عاشورا و زیارت عاشورا سراسر انقلابی‌گری است و این روزها برخی تلاش دارند از مطرح کردن صحبت‌های سیاسی و انقلابی در مجالس امام حسین(ع) جلوگیری کنند.

  * دلبستگی به آمریکا مهم‌ترین خطر کنونی انقلاب

  نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: تمایل به پیوند با آمریکا خطرناک‌ترین مسأله امروز است، متأسفانه شاهد حرکت خزنده‌ای در راستای هزینه کردن عمق استراتژیک ایران با به راه‌اندازی برجام ۲ و ۳ هستیم.

  سعیدی در ادامه تصریح کرد: امروز شاهد هستیم بلایی که بر سر آقای کدیور و سروش آمد دامن‌گیر برخی سیاسیون و روحانیون شده است.

  وی در پایان کنار گذاشتن توان نظامی برای رسیدن به پیشرفت اقتصادی را خطرناک توصیف کرد و اعلام داشت: آن چیزی که توانست خطر سایه جنگ را برطرف کند لبخند دیپلمات‌ها نبود بلکه غرش موشک‌ها بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات