آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ , Sunday 21 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62451
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ شهریور, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  استاندار مازندران عنوان کرد

  بهره‌مندی ۱۵۰ واحد تولیدی مازندران از تسهیلات تا پایان شهریور/ بانک‌ها توجه بیشتری به مشکلات مردم و واحدهای تولیدی داشته باشند

  استاندار محمودآباد از بهره‌مندی 150 واحد تولیدی مازندران از تسهیلات بسته حمایتی دولت تا پایان شهریور خبر داد.

  آوای شمال/ ربیع فلاح جلودار در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته محمودآباد با اشاره به برگزاری نمایشگاه گل و گیاه در محمود‌آباد بر ضرورت تقویت اتحادیه‌های گل و گیاه و تعاونی‌ها برای توسعه فعالیت‌ها و رونق تولید تأکید کرد و افزود: با توجه به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرارگاه اقتصاد مقاومتی در همان ابتدای سال در مازندران تشکیل شده است.

  استاندار مازندران با بیان اینکه در سه سال دولت تدبیر و امید ۴ هزار و ۸۰۰ طرح با اعتبار بالغ بر ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان افتتاح شد، تصریح کرد: تا پایان امسال هزار میلیارد تومان طرح‌های عمرانی جدید در مازندران به بهره‌برداری می‌رسد.

  وی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۱۸۰ واحد تولیدی مازندران به چرخه تولید برگشت، خاطرنشان کرد: بیش از ۳ هزار واحد برای استفاده از بسته رونق تولید ثبت‌نام کردند.

  فلاح جلودار ادامه داد: تاکنون ۹۸ واحد تولیدی در استان موفق به دریافت تسهیلات شدند و تا پایان شهریورماه این تعداد به بیش از ۱۵۰ واحد می‌رسد.

  وی با اعلام اینکه ۶ واحد از مراکز تولیدی محمودآباد تاکنون از این تسهیلات استفاده کردند،خواستار توجه بیشتر بانک‌ها به مشکلات مردم و واحدهای تولیدی شد.

  استاندار مازندران با اشاره به اینکه در حوزه کشاورزی نیز با پیگیری انجام شده استرس آبی کاهش یافت و تولید محصولات کشاورزی از رشد خوبی برخوردار شده است، اضافه کرد: ۲۰ درصد تولید مرکبات و کیوی در استان در سال جاری افزایش می‌یابد که برای توسعه صادرات مرکبات برنامه‌ریزی جدی باید صورت گیرد.

  نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه در زمینه گردشگری نیز محمودآباد همیشه پیشگام بوده و با اتمام عملیات ساخت واحدهای در حال ساخت ظرفیت‌های گردشگری این شهرستان توسعه جدی می‌یابد، گفت: هماهنگی و انسجام بسیار خوبی در مازندران حاکم است و استان مازندران در بسیاری از شاخص‌ها روند رو به رشدی را دارد و در سه ماهه نخست امسال نرخ بیکاری استان به ۸/۹ درصد رسیده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات