آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ , Sunday 18 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62359
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ شهریور, ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد:

  مدیران با تفکر بسیجی بحران را مدیریت کنند/ آمادگی گردان امام حسین(ع) برای کمک رسانی به آسیب دیدگان

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان محمودآباد با توجه به آمادگی گردان امام حسین(ع) برای کمک رسانی به آسیب دیدگان طوفان بامداد جمعه گفت: مدیران با تفکر بسیجی باید بحران را مدیریت کنند.

  آوای شمال/ جعفر علیزاده با اشاره به طوفان بامداد جمعه اظهار کرد: با توجه به اظهارات کارشناسان هواشناسی سرعت باد در محمودآباد به ۹۰ تا ۹۵ کیلومتر در ساعت می‎رسید که خسارت‌هایی را در پی داشت.

  وی با بیان اینکه سپاه با آمادگی کامل بعد از پایان طوفان با هماهنگی و برنامه‌ریزی با گردان امام حسین (ع) این شهرستان آماده امدادرسانی به مردم خسارت‌دیده بود، افزود: به محض پایان طوفان با گروهی از گردان امام حسین (ع) در برخی از محل‌های حادثه‌دیده حضور پیدا کردیم.

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد با تأکید بر اینکه سپاه محمودآباد درگذشته هم در امدادرسانی به‌موقع به حادثه‌دیدگان حوادث طبیعی در این شهرستان حضور فعال و مؤثر داشت، ادامه داد: با توجه به دریافت خبر از حوزه‌های بسیج نواحی در سطح شهرستان و روستاها، طوفان روز جمعه خسارت جانی به همراه نداشت اما برخی از انبارها و سقف برخی از خانه‌ها دچار خرابی شد.

  این مسئول به خسارت طوفان به زیرساخت مکان جشنوراه تابستانه ساحل سالم در محمودآباد اشاره کرد و گفت: بیش از ۲۰ آلاچیق در ساحل دریا، دچار خسارت شد که برآورد مالی خسارت‌ها به نماینده استانداری در محمودآباد با مستندات ارائه شد.

  علیزاده با بیان اینکه در حال حاضر در سطح شهرستان محمودآباد مردم با مشکل قطعی آب و برق روبه‌رو هستند، اظهار کرد: با هماهنگی آتش‌نشانی محمودآباد در برخی از نقاط شهرستان همچون آهومحله که بیشترین جمعیت شهری در آنجا ساکن هستند، عملیات آبرسانی در ساعت ۱۰ شب گذشته انجام شد.

  وی ادامه داد: از طرفی نیز اهالی خیابان آزادی از بامداد روز جمعه با قطعی آب مواجه هستند و با توجه به گزارش‌های پی در پی هنوز آب این منطقه به‌طور کامل وصل نشده است.

  جانشین ناحیه مقاومت بسیج محمودآباد تأکید کرد: سپاه و گردان امام حسین (ع) محمودآباد در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت هر گونه بروز حوادث غیرمترقبه‌ای در خدمت مردم باشند.

  این مسؤول در پایان از مسؤولان شهرستانی خواست بسیجی باشند و تفکر بسیجی داشته باشند که خدمت‌رسانی به مردم از پشت میز جلسات ستاد بحران حاصل نمی‎شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات