آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ , Tuesday 16 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62332
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ شهریور, ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  ایران هیچ‌گاه خاطرات تلخ استعمار انگلیس را فراموش نمی‌کنند/ توصیه‌های رهبری در موضوع پیشرفت‌های دفاعی چراغ راه باشد

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به سالروز مبارزه با استعمار پیر گفت: ملت ایران هیچ‌گاه خاطرات تلخ انگلیس را فراموش نمی‌کنند.

  آوای شمال به نقل از بلاغ نیوز، حجتالاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه محمودآباد با اشاره به سالروز مبارزه با استعمار انگلیس و شهادت رئیس‌علی دلواری، اظهار کرد: تاریخ انگلیس در کشورمان تاریخی ننگین همراه با خیانت و دست‌اندازی است و همواره کشورهای غربی به خصوص انگلیس نقشی استعمارگر و مداخله‌جویی داشته است. 


  وی افزود: این جنایت‌ها حتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز ادامه داشت و ملت بزرگ ایران هیچ‌گاه خاطره خوشی از استعمار پیر نداشته و همواره دست‌های انگلیس در پشت همه توطئه‌ها علیه این ملت وجود داشته است. 

  خطیب جمعه محمودآباد به سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) اشاره کرد و گفت: با نگاهی به سیره عملی آن دو بزرگوار باید الگوی ازدواج ساده، بی‌پیرایه و الهی که جز عشق،محبت، ایستادگی و حمایت در کنار یکدیگر و اخلاص و خدامحوری چیزی دیگری در آن حاکم نبود در جامعه اسلامی فراگیر شود. 

  موسوی در ادامه با اشاره به سالروز حج خونین و شهادت زائرین حریم امن الهی به دست آل‌سعود ملعون و خشک مغز، خاطرنشان کرد: این فرقه سفاک و جاهل که خود را خادم حرمین شریفین می‌دانند، در عین بی‌کفایتی همواره باعث آزار و اذیت مسلمانان جهان بوده و جنایات امروز منطقه به دستان پلید و آغشته به خون این رژیم منحوس شکل گرفته است. 

  وی به دیدار رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه دستاوردهای دفاعی کشور اشاره کرد و گفت: مواضع رهبری تبیین‌کننده تلاش‌ها، نقشه راه برنامه‌های دفاعی و بازدارنده نظامی کشور است. 

  خطیب جمعه محمودآباد اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب بر ارتباط منظم این پیشرفت‌ها با مراکز دانش بنیان توصیه ویژه داشتند که امیدوادیم مسئولان امر توجه و اهتمام ویژه ای در این خصوص داشته باشند. 

  موسوی در پایان به طوفان بامداد امروز در محمودآباد اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه برخی از این حوادث غیرقابل پیش‌بینی نیستند، نیاز به دقت نظر بیشتر و آمادگی کامل مسئولان امر در رابطه با مدیریت بحران‌های احتمالی است که یکی از این حوادث صبح امروز رخ داد و خسارت‌هایی را به بار آورد.

  برچسب ها :

  نظرات