آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6232
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۲
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  اسکایپ در محیط ویندوز ۱۰ چه شکل و شمایلی دارد؟

  آوای شمال/ همان طور که اطلاع دارید و در کنفرانس خبری مایکروسافت نیز گفته شد، اکنون اسکایپ به عنوان یک برنامه ارتباطی در ویندوز ۱۰ به‌صورت پیش فرض وجود دارد و کاربران این سیستم عامل بر روی کامپیوتر، تبلت و اسمارت فون می‌توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و ارتباطات خود را از […]

  آوای شمال/ همان طور که اطلاع دارید و در کنفرانس خبری مایکروسافت نیز گفته شد، اکنون اسکایپ به عنوان یک برنامه ارتباطی در ویندوز ۱۰ به‌صورت پیش فرض وجود دارد و کاربران این سیستم عامل بر روی کامپیوتر، تبلت و اسمارت فون می‌توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند و ارتباطات خود را از طریق آن انجام دهند و نیازی به دانلود یا نصب برنامه نیست. گفتنی است که این ارتباط تنها به مکالمه تصویری محدود نمی‌شود و امکان ارسال پیام متنی و یا مکالمه صوتی نیز وجود دارد.

  w10_pc_people_contactcard_16x9_en-us_laptop-13

  بخش جالب موجود بر روی اپلیکیشن اسکایپ امکان ارسال وقایع روز به دوستان است که از طریق مخاطبان و ایمیل‌ها انجام می‌شود. نکته مهم در خصوص اسکایپ پشتیبانی آن از تمام سیستم عامل‌های موجود است که کاربران ویندوزفون، اندروید، iOS، بلک‌بری و… می‌توانند از آن استفاده کنند.

  با کمک اسکایپ کاربران می‌توانند به‌صورت رایگان پیام‌های خود را به دوستانشان ارسال کنند که تمام این پیام‌ها در بستر اینترنت رد و بدل می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویری از این اپلیکیشن را در محیط ویندوز ۱۰ مشاهده نمایید.

  w10_pc_messaging_16x9_en-us_012115-(1) w10_phone_skype_9x16_en-us

  البته این تنها شروع کار است و بالطبع شاهد پیشرفت چشمگیری در این اپلیکیشن خواهیم بود.

  برچسب ها :

  نظرات