آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  کنترل محدوده زوج و فرد با دوربین‌های پلیس راهور

  آوای شمال/ سید تیمور حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز اجرای طرح ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی به وسیله دوربین در محدوده زوج و فرد گفت: براساس اجرای این طرح در فاز اول که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز می‌شود در مجموع ۱۱۳ دوربین شامل دوربین های مخصوص چراغ قرمز، […]

  آوای شمال/ سید تیمور حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز اجرای طرح ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی به وسیله دوربین در محدوده زوج و فرد گفت: براساس اجرای این طرح در فاز اول که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز می‌شود در مجموع ۱۱۳ دوربین شامل دوربین های مخصوص چراغ قرمز، خروج از طرح ترافیک و سرعت که در محدوده زوج و فرد فعال هستند با کاربری دوگانه علاوه بر ثبت تخلفات ذکر شده تردد در این محدوده را نیز کنترل خواهند کرد.

  حسینی گفت: در فاز دوم طرح که از اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ آغاز خواهد شد تعداد ۱۲۵ دوربین در معابر ورودی و تعداد ۵۰ دوربین در محدوده داخلی، تخلفات ورود و تردد در محدوده زوج و فرد را ثبت خواهند کرد.

  فرمانده پلیس راهور پایتخت با اشاره به مبلغ ۲۰ هزار تومانی جریمه برای خودروهایی که وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند افزود: این مبلغ جریمه برای یک ساعت تردد در محدوده طرح در نظر گرفته شده است.

  حسینی افزود: در ۹ ماهه نخست امسال بالغ بر ۱۲ میلیون فقره تخلفات راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ ثبت شده است که از این میزان ۴ میلیون و ۵۰۰ فقره تخلف توسط دوربین‌های پلیس راهور به ثبت رسیده است.

  حسینی با اشاره به اینکه در ۹ ماهه سال گذشته ۵ هزار و ۶۶۰ نفر بر اثر تصادفات فوت کرده‌اند افزود: آمار جرایم فوتی پلیس راهور در ۹ ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته است.

  حسینی در پاسخ به خبرنگار مهر درباره تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی برای روزهای پایانی سال گفت: با هماهنگی شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک سعی داریم با افزایش میزان دوربین‌های ثبت تخلف ترافیک، روانی رفت و آمد را در روزهای پایانی سال برای شهروندان رقم بزنیم.

  برچسب ها :

  نظرات