آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , Monday 21 May 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 62145
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ مرداد, ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران خبر داد

  درخواست ۲۳ درصد واحدهای تولیدی مازندران برای دریافت تسهیلات رفع موانع تولید

  استاندار مازندران با تاکید بر هماهنگی بین دستگاه‌های اداری استان، خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم میان واحدهای تولیدی، دولت و بانک‌ها در مازندران وجود دارد.

  آوای شمال/ ربیع فلاح جلودار در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی مازندران، اظهار کرد: در هفته گذشته دو همایش بسیار مهم با شرکت استانداران کشور در تهران برگزار و مصوبات در جهت رفع مشکلات صنعت صادر شد.

  وی با اشاره به بسته‌های حمایتی دولت از واحدهای تولیدی، تصریح کرد: همه مسئولان باید به گونه‌ایی عمل کنند که این تسهیلات در سریع‌ترین زمان به واحدهای تولیدی داده شود.

  استاندار مازندران با تاکید بر هماهنگی میان دستگاه‌های اداری استان، خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم میان واحدهای تولیدی، دولت و بانک‌ها در مازندران وجود دارد.

  فلاح با اعلام اینکه نرخ سود ۱۸ درصد بانکی کم نمی‌شود، افزود: رئیس بانک مرکزی در آینده نزدیک  مهمان مازندران است و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی استان قرار می‌گیرد.

  وی به مشکلات بخش گردشگری استان اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص‌های مازندران ظرفیت بخش گردشگری است که دولت یازدهم از ابتدای کار نگاه ویژه‌ایی به این امر داشت.

  استاندار مازندران اضافه کرد: تسهیلات ۴۷۰ میلیارد تومانی رفع موانع تولید می‌تواند تسکینی برای صنعت استان باشد.

  فلاح با بیان اینکه ۲۳ درصد واحدهای تولیدی درخواست دریافت تسهیلات رفع موانع تولید را داشته‌اند، بیان کرد: بانک‌ها با توان بیشتری نسبت به گذشته برای کمک به تولید استان وارد عمل شده‌اند.

  وی در پایان با تاکید بر اجرایی شدن شعار ابتدای سال رئیس‌جمهور مبنی بر رشد ۵ درصدی اقتصاد در سال ۹۵، گفت: صادرات محصولات صنعتی ۲۱ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

  برچسب ها :

  نظرات