آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ , Sunday 21 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 6195
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرده‌ای که برای ۱۱ نفر یارانه می‌گرفت/ پدر خلافکار به آخر خط رسید

  آوای شمال/ سرهنگ علی‌اکبر اژدری فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای اخذ خبری مبنی بر فعالیت فردی که با شناسنامه جعلی اقدام به دریافت یارانه می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: پس از انجام فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی گسترده، ماموران […]

  آوای شمال/ سرهنگ علی‌اکبر اژدری فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای اخذ خبری مبنی بر فعالیت فردی که با شناسنامه جعلی اقدام به دریافت یارانه می‌کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

  وی ادامه داد: پس از انجام فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی گسترده، ماموران فردی را شناسایی می‌کنند که تبعه خارجی بوده و به صورت غیرمجاز در این شهرستان سکونت داشته است.

  فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول تصریح کرد: در تحقیقات گسترده مشخص شد این فرد برای ۱۱ نفر دیگر از اعضای خانواده خود نیز شناسنامه جعلی دریافت کرده و با استفاده از آن یارانه نیز می‌گیرد.

  سرهنگ اژدری بیان کرد: پس از شناسایی محل زندگی فرد مورد نظر و با هماهنگی مرجع قضایی، متهم در محل منزل مسکونی‌اش دستگیر و در بازرسی از محل زندگی متهم تعداد ۱۱ شناسنامه جعلی نیز کشف و ضبط شد.

  وی تاکید کرد: متهم در تحقیقات تکمیلی و در اعترافات خود بیان کرد که شناسنامه اول را از خانواده‌ای خریداری کرده که صاحب اصلی شناسنامه در سال‌های گذشته فوت کرده بود و افراد خانواده شناسنامه وی را باطل نکرده بودند.

  فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول تصریح کرد: این فرد پس از خریداری شناسنامه فرد متوفی از خانواده وی، با مراجعه به اداره ثبت احوال و اظهارات خلاف واقع برای ۱۱ نفر دیگر از اعضای خانواده‌اش شناسنامه جعلی دریافت کرده و با آن شناسنامه‌ها اقدام به دریافت یارانه و خدمات دیگر نیز کرده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول خاطرنشان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی و طی تشریفات قانونی، شناسنامه‌های مکشوفه برای ابطال به اداره ثبت احوال تحویل شد و متهم نیز برای سیر مراحل قانونی به همراه پرونده تکمیلی به مرجع قضایی تحویل شد

  برچسب ها :

  نظرات